Aigner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrus-aromás

Összetétel: szantál, mandarin, yuzu, bergamot, vanília

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 24.

Először is az üvegről: a modernsége és a design magával ragadó. Fekete-arany, a 75 ml-s kiszerelés már kissé robosztusnak is mondható, amit az ovális üveg lágyít mégis nőiessé. A külseje alapján lehetne akár egy prémium kategóriás éjszakai krém is benne, de ebben a "tégelyben" parfüm lakozik. Nem is akármilyen. Nem egy kis virágos, netán púderes illat, hanem egy majdnem férfi parfüm. Én pontosan ezért kedvelem. Volt egy időszakom, amikor már sokkal inkább keresgéltem volna szívem szerint a férfi parfümök között, mert annyira nem találtam nekem tetsző illatot a női oldalon. Akkor találkoztunk. Ehhez a parfümhöz kellő bátorság szükségeltetik, aki fel meri vállalni ezt a fanyar-friss illatot, attól a környezete nem számon kérni, hanem sokkal inkább elismerni fogja ezt az elegáns illatot.Tartalom és forma hibátlan összhangja ez a kreáció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Málni

2014. március 5.

Még a Müllerben illatoltam és nagyon tetszett, bőrös, citrusos/púderes illatú, nem szokványos női illat, BLV blackhez tudnám hasonlítani, csak nem érződik rajta/benne a vanília hiába szerepel az összetevők között, úgyh szerenscére nem édes mint a legtöbb béna és unalmas női parfüm:)

update: már bátran tesztelhetem magamon, lehet régen becsapott az orrom, de most vhoyg nem érzem olyan frissnek, nagyon hasonlít rajtam a Versace blue jeansre és a 1millionre, kicsit ráül az emberre, de maga az illat egyáltalán nem rossz. A legnagyobb hibájának tartom viszont, hogy nem elég intenzív, közelről lehet érezni, sokáig a bőrön marad, de a hatótávolsága nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Corra

2013. március 20.

Nagyon-nagyon különleges illat, vagy imádni fogja valaki, vagy nem tudja elviselni magán. Valóban van egy sejtelmes, fekete hangulata, de az én bőrömön például egy az egyben férfiparfüm illata lett, természetesen, amikor ezen felbuzdulva ráfújtam a férjemre, rajta már nevetségesen nőiesen hatott, tehát mindenképp csakis próba után szabad megvásárolni.

Olyan nőkön tudom jól elképzelni, akik kosztümöt, fehér, ropogósra vasalt blúzt viselnek, kimérten elegáns a megjelenésük, DE van bennük egy nagy adag vagányyság, a konvencióktól való elszakadás provokatív vágya. Annak ellenére, hogy számomra viselhetetlen, legalább négyest érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.