Aigner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:bőrös

Illatjegyek: bergamot, grapefruit, menta, fenyő, moha, bőr, tonka, musk

Lapo

2017. augusztus 31.

Érdekes módon több általam kevésbé megszokott és illatokban ismert ritkább összetevő ellenére nem érzem benne azt az egyedi hangulatot amit vártam.. picit régi vágású, klasszikus illat az őszi téli estékre.. talán a fenyő és menta páros jelenléte az ami meghatározó, azonban ettől lesz kicsit "barbershop"-os borotvahab, de kétség kívül férfias illata.. nekem nem tetszik, de ettől függetlenül aki szereti ezt az illatvilágot próbára mindenképp ajánlott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.