Aigner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: f.ribizli, ylang-ylang, tubarózsa, jázmin, gy.virág, ámbra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Alsace

2021. január 5.

Nagyon különleges ez a parfüm, elsőre inkább kicsit gyümölcsös pálinka hatása van, utána jön a hasított bőrhöz hasonló illat. Igazi őszi/téli illatkülönlegesség, pont annyira édes, amitől még jólesően kellemes. Sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

GNóri

2018. szeptember 4.

A nem bőrös bőrillat:) Érdekes a virágok és gyümölcsök játéka, hogy bőrös összhatást eredményeznek. Meleg, mély, gyümölcsösen fanyar, ámbrásan balzsamos, száraz bőrös csavarral. Édes illat, de nem bántóan. Egyedi, szerethető, nem értem, hogy miért nem népszerűbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Verona5

2018. március 26.

A neve ellenére nem bőr illat. Mármint, ha az összetevőit nézzük egyáltalán nem az, hanem virágok, gyümölcsök és vanília és ámbra keveréke. És így hiteti el veled, hogy ő mégis csak egy pszeudó-bőrillat, a meleg, puha barnacukros bőrdzsekié, ami pont ellentéte az R.Piguet Bandit által életre keltett fekete bőrszerkónak. Nem vagyok vanília rajongó, de ebben az illatban pont kellő súllyal szerepel és keveredik az ámbrával, nem gyomorforgató cukros mennyiségben van jelen. Szeretem a feketeribizli illatát, ami a 90-es évek illataiban gyakran szerepelt. Talán ezért is teszem a 80-as évek vége - 90-es évek elejére ezt az illatot, pedig 2003-ra datálódik. Ugyan inkább őszi, téli típus és most azért mégis csak a tavaszt kitörését várjuk már nagyon. Nagyon kívánságlistás kinézetű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

karakumsivatag

2018. január 11.

Ő is régóta szerepelt a kívánságlistámon és végre ismét elérhető a kedvenc internetes parfümériámban. Most tesztelgetem és tetszik. Igazán az én ízlésemnek megfelelő, édes, száraz, picit fás, enyhén uniszexbe hajló. Két parfüm jutott eszembe, Rihanna Rogue és J. Simpson Fancy Nights. Az In Leather valahol a kettő között van, nem annyira bőrös, mint a Rogue és nem annyira fűszeres, minta a Fancy. Sajnos a hatósugara elég gyenge, igaz csak EDT, de így csak 4 pont nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.