Aigner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Összetétel: citrom, fahéj, ánizs, ámbra, pacsuli, vanilia ,cédrus,dohány

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Lapo

2017. szeptember 5.

Vanília, dohány és fahéj keveredik benne, így aztán egy őszi/téli elegáns illat alapvetően..érdekes módon frissnek is érzem (persze sport illattól messze áll), de mindenképp egy kategóriájában könnyedebb és könnyen hordható, fiatalabbaknak is való nagyon tartós, nagyon szép hatótávval rendelkező illat.
Egészen biztos vagyok benne, hogy sokkal nagyobb sikere lenne, ha a nullánál valamivel nagyobb marketinget kapott volna hazánkban. Tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.