Aigner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, mandarin, bors

Szívjegyek: frézia, rózsa, sárgabarack

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, virginiai cédrus, borostyán, mandula

Ár: 5000ft , Eladó: Olgi72
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: --, fizetés: --
Fújós is - Aigner Pour Femme EDP
Ár: 11000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált 100 ml edp dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Marcsi66

2020. július 14.

Nem tudom,mert nem ismerem ezt a márkát,de ha így komponálnak mint amit vele kapcsolatban érzek,,,akkor jóban leszünk.Széles volt a mosolyom éppen h
csak felkentem,Már az elején árulkodott,valamihez tudom kötni ez biztos Chloé by Chloé EDP rá gondoltam,ehhez tudnám őt a legközelebb,az én ismereteim szerint,,,,de megnéztem a fragin Chloé Rose Edition és vszínűnek tartom ez inkább ,sajnos ezt nem ismerem...Egyszerűség a tisztaság komfortja,letisztult elegancia jellemzően,,,,Nem igazán érzem a fejjegyeket csak a borsot,és ezután is csak a rózsát,De a fűszerezéstől lángra kaphat ez a szépség(nálam tuti),nem kifejezetten púder,én a szappanra szavaznék
5 csillag mert nagyon teszik,és árban is jó.tartóssága 4-5 óra kb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 14.

5 csillag mert nagyon teszik,és árban is jó.tartóssága 4-5 óra kb.

Vaslady

2017. március 11.

2015. július 2.
Mindig izgatták a fantáziámat,azok az illatok,ahol kevés komment van.Milyen lehet?Tetszene-e,igy muszáj volt kipróbálnom.
Finom,kedves könnyű női illat,én legfőképp tavasszal,vagy kora nyáron használnám.
Elsőre...édes,aztán egy kicsit a MÁRKA szőlős illatra emlékeztet...:)))
Ez a része annyira nem tetszett,és nem is vártam ezután már csodát ettől az illattól...
Pedig Ő az,akivel várni kell,és változik az illat!
Pár perc után barack,mandarin,mandula és fás beütést is érzek rajta,rozsa aláfestéssel.
Egész kellemes nőcis illat,igy a bőrömön tetszik is.
Nem tudom mennyire lehet tartós,csak mintát próbáltam,de igy 2 óra után is még érzem.
Aki szereti a könnyed virágos illatokat,annak tuti befutó,én ha lehet a Parisienne világába sorolnám be,igaz Ő egy teljesen más illat,de ha kategorizálni kellene,az lenne a tesvére.
Update:pár óra mulva szép puderes rozsa-barack illatá változik,amit meglepődve tapasztalok,hogy egyre jobban tetszik.
Azon gondolkozom,hogy ilyen csudajó parfüm miért is nincs a köztudatban,nem nagyon keresett,pedig egy próbát megér!
Nem javaslom papiron illatozni,őt bőrön kell kipróbálni,ugy mutatja meg igazi arcát !
Update:Jelentem,megvettem :)
Nagyon szeretem:).
Chloe mintát rendeltem,és találtam köztük egy pici párhuzamot,ezt a rózsának tudom be,nagyon tetszik a chloe is,de Ő a favorit:)
2017.02.28
Halálosan megijedtem,mivel nem találtam internetes áruházakban sem,majd a notinon bejelöltem,hogyha kinálatban lesz,dobjanak már nekem egy mailt.
Tegnap kaptam.
Még sosem vettem újra parfümöt,de azt hiszem,Őt muszáj lesz.
Az Aigner parfümöknél tapasztalható sajnos,hogy kiveszik őket hirtelen a forgalomból.
Lehet csak nekem hirtelen,de jolvan na.
Kell,és azt hiszem tüstönlést 100ml-vel fogok szerelembe esni,mivel a 60ml-m elégge a végét járja.
2017.03.11
Na kérem szépen,nagy bejelenteni valóm van,újra vettem.
Igen,igen!
37 éves vagyok,és még soha semmit nem vettem újra.
Volt parfüm,amit elhasználtam,volt amit meguntam és tovább adtam...
Azért tegyem hozzá,hogy az Elizabeth Taylor -Violet eyes parfümmel osztoznak a dobogó legfelső fokán.
Eljött ez a nap is,hogy találtam olyan illatokat,amelyeket 100%-kosan magaménak érzek.
Tegnap hozta őket a futár:).
100ml lett a gazdié :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

2015. július 2.
Elsőre...édes,aztán egy kicsit a MÁRKA szőlős illatra emlékeztet...:)))
Pedig Ő az,akivel várni kell,és változik az illat!
Egész kellemes nőcis illat,igy a bőrömön tetszik is.
Update:Jelentem,megvettem :)
Nagyon szeretem:).
2017.02.28
Tegnap kaptam.
Még sosem vettem újra parfümöt,de azt hiszem,Őt muszáj lesz.
Lehet csak nekem hirtelen,de jolvan na.
2017.03.11
Na kérem szépen,nagy bejelenteni valóm van,újra vettem.
Igen,igen!
37 éves vagyok,és még soha semmit nem vettem újra.
Volt parfüm,amit elhasználtam,volt amit meguntam és tovább adtam...
Tegnap hozta őket a futár:).
100ml lett a gazdié :)