Aigner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, mandarin, bors

Szívjegyek: frézia, rózsa, sárgabarack

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, virginiai cédrus, borostyán, mandula

Fújós - Aigner Pour Femme EDP
Ár: 1000 ft/5 ml és 1800 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: Saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Oila

2021. július 30.

Nem is tudom, mit gondoljak róla. Leginkább azt gondolom egyébként, hogy kifújástól a kései leszáradásig minden pillanata kissé ismerős valahonnan vagy legalábbis emlékeztet egy-egy másik parfümre anélkül, hogy konkrét illatjegyeik feltétlenül megegyeznének. Kifújáskor nem kifejezetten érzem a citrusokat, helyettük orrbavág az érett, majdnem erjedt absztrakt barack, amit én egyébként kissé sárgadinnyésnek érzek, ettől pedig halványan retrós érzés keríti hatalmába azt, aki már a 90'es években is hegyezte az orrát a parfümökre:) Aztán jön a rózsa.... nekem ez is retró, itt kifejezetten száraz és zöld és púderes, nagyon ritkán, ha egyáltalán valaha írtam illatra, hogy ódivatú, itt most ezt érzem. Mindezt úgy írom, hogy elismerem az illat szépségét és kidolgozottságát, de rajtam nem működik, mert személyesen olyan illatokra asszociálok, amelyek elidegenítenek az itt és most élménytől és nekem személy szerint nem is áll jól. Viszont ár-érték arányát tekintve (sőt, attól függetlenül is) egy gyönyörű illat hozzá illő gyönyörű üvegben, amit ki kell próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Animoka

2021. január 17.

Elsőre nagyon nem tetszett, és másodjára sem. Szomorú voltam, na itt egy újabb tucat illat, valami arrogáns fel hanggal. Félre is tettem, további döntéshozatalig.
Egy hónap múlva vettem újra elő, addig megérett bennem, hogy túladok rajta. De előtte adtam neki egy utolsó esélyt, ahogy kell, türelmesen végigvárva a teljes lecsengést. És láss csodát, bebizonyította, hogy igenis tud, és nem kommersz!
Nagyon klassz, nőies, könnyed virágos, édeskés és játékos illat lett belőle, egy kis egzotikus beütéssel. Valószínűleg túl meleg volt neki az idő az első két próba alkalmával, mert konkrétan kánikula volt. Azóta is szeretem, és szívesen viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

Dottir

2020. szeptember 23.

Huhúúú, mit tudnak itt! Amit sokan máshol nem...ízléssel, biztos kézzel, így összedolgozni az elemeket...Biztos vagyok benne, hogy a kevercs felelőse konok anti-dilettantista. Ebben az illatban a borsot lisztfinomságúra őrölték, mert annyira leheletszerű a pikantériája, hogy eldobom az agyam. Gyönyörű és szokatlan a gyengéd rózsával az édes-érett sárgabarack, az alap pedig fantasztikusan vegyíti a szokásos összetevőket. A leszáradás enyhén púderes, végtelenül kifinomult virágillat szelíd borskísérettel, lágyan édes-kesernyés mandulával.
Mélységesen ízléses, csodásan összeállított virágos illat, igazán nagy meglepetés. Habár valamennyire ismerős volt a márka, mert nővérem főiskolás korában hostess-kedett nekik, és hozott haza mintákat, de akkor ez a parfüm még nem volt.
Ha Chloé, akkor nekem a feketeszalagos Intense verzió, de igazából az Aigner mellett szinte közönségesnek tűnik (ezt egy Chloé-hívő mondja). Nem nagy a szillázsa, max. félkarnyi, a tartósság sem kiugró, 5-6 fújással azért el lehet lenni egy munkanapot,, de nem az a típus, amit a ruhán napok múlva is érzek.
Ki fogom próbálni a többi illatát is a márkának, mert ez igencsak meggyőző darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Marcsi66

2020. július 14.

Nem tudom,mert nem ismerem ezt a márkát,de ha így komponálnak mint amit vele kapcsolatban érzek,,,akkor jóban leszünk.Széles volt a mosolyom éppen h
csak felkentem,Már az elején árulkodott,valamihez tudom kötni ez biztos Chloé by Chloé EDP rá gondoltam,ehhez tudnám őt a legközelebb,az én ismereteim szerint,,,,de megnéztem a fragin Chloé Rose Edition és vszínűnek tartom ez inkább ,sajnos ezt nem ismerem...Egyszerűség a tisztaság komfortja,letisztult elegancia jellemzően,,,,Nem igazán érzem a fejjegyeket csak a borsot,és ezután is csak a rózsát,De a fűszerezéstől lángra kaphat ez a szépség(nálam tuti),nem kifejezetten púder,én a szappanra szavaznék
5 csillag mert nagyon teszik,és árban is jó.tartóssága 4-5 óra kb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 14.

5 csillag mert nagyon teszik,és árban is jó.tartóssága 4-5 óra kb.

Vaslady

2017. március 11.

2015. július 2.
Mindig izgatták a fantáziámat,azok az illatok,ahol kevés komment van.Milyen lehet?Tetszene-e,igy muszáj volt kipróbálnom.
Finom,kedves könnyű női illat,én legfőképp tavasszal,vagy kora nyáron használnám.
Elsőre...édes,aztán egy kicsit a MÁRKA szőlős illatra emlékeztet...:)))
Ez a része annyira nem tetszett,és nem is vártam ezután már csodát ettől az illattól...
Pedig Ő az,akivel várni kell,és változik az illat!
Pár perc után barack,mandarin,mandula és fás beütést is érzek rajta,rozsa aláfestéssel.
Egész kellemes nőcis illat,igy a bőrömön tetszik is.
Nem tudom mennyire lehet tartós,csak mintát próbáltam,de igy 2 óra után is még érzem.
Aki szereti a könnyed virágos illatokat,annak tuti befutó,én ha lehet a Parisienne világába sorolnám be,igaz Ő egy teljesen más illat,de ha kategorizálni kellene,az lenne a tesvére.
Update:pár óra mulva szép puderes rozsa-barack illatá változik,amit meglepődve tapasztalok,hogy egyre jobban tetszik.
Azon gondolkozom,hogy ilyen csudajó parfüm miért is nincs a köztudatban,nem nagyon keresett,pedig egy próbát megér!
Nem javaslom papiron illatozni,őt bőrön kell kipróbálni,ugy mutatja meg igazi arcát !
Update:Jelentem,megvettem :)
Nagyon szeretem:).
Chloe mintát rendeltem,és találtam köztük egy pici párhuzamot,ezt a rózsának tudom be,nagyon tetszik a chloe is,de Ő a favorit:)
2017.02.28
Halálosan megijedtem,mivel nem találtam internetes áruházakban sem,majd a notinon bejelöltem,hogyha kinálatban lesz,dobjanak már nekem egy mailt.
Tegnap kaptam.
Még sosem vettem újra parfümöt,de azt hiszem,Őt muszáj lesz.
Az Aigner parfümöknél tapasztalható sajnos,hogy kiveszik őket hirtelen a forgalomból.
Lehet csak nekem hirtelen,de jolvan na.
Kell,és azt hiszem tüstönlést 100ml-vel fogok szerelembe esni,mivel a 60ml-m elégge a végét járja.
2017.03.11
Na kérem szépen,nagy bejelenteni valóm van,újra vettem.
Igen,igen!
37 éves vagyok,és még soha semmit nem vettem újra.
Volt parfüm,amit elhasználtam,volt amit meguntam és tovább adtam...
Azért tegyem hozzá,hogy az Elizabeth Taylor -Violet eyes parfümmel osztoznak a dobogó legfelső fokán.
Eljött ez a nap is,hogy találtam olyan illatokat,amelyeket 100%-kosan magaménak érzek.
Tegnap hozta őket a futár:).
100ml lett a gazdié :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

2015. július 2.
Elsőre...édes,aztán egy kicsit a MÁRKA szőlős illatra emlékeztet...:)))
Pedig Ő az,akivel várni kell,és változik az illat!
Egész kellemes nőcis illat,igy a bőrömön tetszik is.
Update:Jelentem,megvettem :)
Nagyon szeretem:).
2017.02.28
Tegnap kaptam.
Még sosem vettem újra parfümöt,de azt hiszem,Őt muszáj lesz.
Lehet csak nekem hirtelen,de jolvan na.
2017.03.11
Na kérem szépen,nagy bejelenteni valóm van,újra vettem.
Igen,igen!
37 éves vagyok,és még soha semmit nem vettem újra.
Volt parfüm,amit elhasználtam,volt amit meguntam és tovább adtam...
Tegnap hozta őket a futár:).
100ml lett a gazdié :)