Aigner

Ár:   8830-12 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Ár:   8830-12 690 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Müller

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: bergamot, ananász, kömény, jázmin, eper, pacsuli, vanilia

nyarigabi

2017. augusztus 7.

Nagyon erős, Euphoria karakter, hasonlít is rá nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nagyon erős, Euphoria karakter, hasonlít is rá nagyon.

Mirácska09

2016. május 31.

Régóta szerettem volna kipróbálni és mikor végre kaptam egyet, hát ..... nem erre számítottam. Nekem nem igazán tetszik. :( Semmi finomat nem érzek benne, nekem olyan semmilyen illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Timi8

2015. szeptember 11.

Csodálom, hogy nem lett nagyobb rajongòtábora! Valòdi alkalmi illat! Szuper, elég édes is tehát beleillik a trendbe (már akinek ez számìt), nem szirupos-csöpögős, hanem igazi egyedi, mintha egy pici arabos vonal is felfedezhető volna benne (már ha van ilyen) lehet, a kömény adja. Fűszeres, van mélysége, nagyon tartòs, reggeli 3fùjás a késő esti fürdésig jelen volt. Nemrég jutottam hozzá, de már most imádom! Azért kell hozzá a hűvösebb idő, de amikor már hideg lesz kint szerintem csakis őt viselem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Cilike

2015. augusztus 24.

7 éve megláttam, azóta meg akartam kaparintani....most végre megvan!
Nehéz illat, virágos-púderes luxuskategória.
Kicsit olyan számomra, mintha a CoCo Mademoiselle-t és a Jimmy Choo Woman-t elegyítenék egy plusz adag púderrrel :) Tartóssága is hibátlan! Összességében is tetszik! ötcsillag*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

7 éve megláttam, azóta meg akartam kaparintani....most végre megvan!
Nehéz illat, virágos-púderes luxuskategória.

Cherryeszti

2015. február 4.

Kiárusításon vettem fillérekért, azt hittem egy bóvli márkáról van szó és csak miután hazavittem olvastam utána a márkának. Nagyon megörültem, hogy nem egy "olcsó" parfümről van, mert lenyűgözött az illata. Nagyon erős, kevés kell belőle, de tartós is és tényleg nem tucat illat. A púderes-édes illatokat kedvelőknek tökéletes választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

egyedszilvi

2014. november 21.

Nem is értem,hogy eddig miért nem ismertem,s hallottam felőle..!Nagyon finom,gyümölcsös,édes illat,igaz egyszerű,nem nagyon változik a bőrön,csak lecsendesedik,de irtó jó illat.Tartóssága is jó.És ami a legjobb,(mások sem ismerik)igy nem fogok talizni vele,nekem lesz csak jó illatom! ) Vicceltem,de az biztos,hogy nem tucat illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 21.

Mya

2014. november 11.

Édes és egyben friss pacsulis- virágos illat, szerintem nagyon különleges és extra tartós. Engem emlékeztet az Euphoriara, viszont valamivel édesebb, különlegesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Vaslady

2013. október 15.

Erős,édes illat,tényleg fel lehet fedezni benne az ananászt,és ezen kivül eper illat is van benne a vaniliát is ki lehet érezni,és még is van benne pici csavar,egy kis fűszer is,amit meghatározni nem tudok,de pontosan igy jó,ahogy van.
Erőteljes,szoval csinján kell vele bánni,pár csepp is elég,nyárra nem,viszont hideg téli időben kellemes.
Szerintem ez a parfüm meosztó,vagy szereti valaki vagy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Szerintem ez a parfüm meosztó,vagy szereti valaki vagy nem.

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. június 17.

Nem marad észrevétlen. Határozott, erőteljes, tartós illat. Aki a lágyabb illatokat kedveli ne próbálkozzon vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 17.