Ajmal

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. július 22.

Ár:   16 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A bűvös lámpát idéző üveg hűen ábrázolja a mély keleti gyökereket. Ez konkrétan az Ezeregyéjszaka – de nem a mese! Erős mósusz, karakteres fűszerek, kevés virág, mély szenvedély. A fák, a prominens, valódi oud-olaj és a dohányfüst erotikus hátteret teremtenek. Az Ajmal egyik bestsellere, intenzív orientális csemege. Vigyázat: nem édes, nem virágos, hanem sötét keleti elixír.

Az Alf Lail O Lail híres arról, hogy valódi Samamatul ámbrát tartalmaz: Ez a „koktél” 80 különböző gyógynövényből, gyökérből és egyéb növényi összetevőből készül. Az indiaiak a fűszerek mesterei, így a Samamatul drágább mint a szokványos ámbra.

Illatpiramis: ámbra, fűszerek, mósusz, oud, szantálfa, virágok

pacsirta17

2020. január 10.

Sokáig gondolkodtam....olvasgattam a véleményeket...néztem itt,néztem fragin....a neroli oldalán...mindenhol...
Nem volt bátorságom őhozzá....egészen eddig.:)
Szilveszter...kibontottam...levettem a kupakját...megszimatoltam a fúvókáját...lélegzet eláll...azta..
Majd kifújtam. Először csak pislogtam, mint hal a szatyorban...majd ahogy mászkáltam a lakásban csendesedett,finomodott. Viszonylag hamar betörtem...megszelídült.:)
Azóta is csak simogat....
Magabiztosságot ad,az tény. Ami a legfurább,hogy anyukámnak is nagyon tetszett,akinek a 2 signature illata az Organza és az Allure...döbbenet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Nem volt bátorságom őhozzá....egészen eddig.:)
Azóta is csak simogat....

Pamador

2019. március 7.

Ma jól magamra fújtam és láttam a villamoson a döbbenetet. De akkora magabiztosságot ad, hogy mikor átmentem az úton a 6 évesemmel és mögöttem fékcsikorgással és brűgetéssel próbált egy majom ijeszgetni, futásra késztetni, simán kiraktam a kezem és beintettem egy nagyot... Szóval van benne valami elementáris erő. Olyan legyőzhetetlennek érzem magam, varázslónak, boszorkánynak. Bár néha még én is zavarba jövök tőle. A gyerek is bókolt,: imádlak kis tehénszagúm! Hát én ezt a parfümöt egyenesen imádom!!! Tényleg nagyon egyedi. Nem való mindenkinek. De nagyon addiktív cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 7.

neshama

2019. február 7.

Az oudnak annyira sajátos illata van, hogy ha valaki egyszer megérzi, beleég az orrába, az agyába, és (szerintem) bármikor, bármelyik parfümben felismeri utána. Ha megszereti, keresi, ha nem, elkerüli. Valamilyen oknál fogva, ha oudot érzek egy parfümben, az olyan, mintha felkapcsolnának egy lámpát az agyamban. Mint valamilyen doppingszer, drog.
Viszont ha ezt a parfümöt illatolja meg valaki, pillanatokra szóló emlékezetkiesést okoz. Olyan tiszta és tömény oud, ami már nem játékszer; vagy afrodiziákum, vagy embert lehet vele ölni, csak rajtad múlik! :)
Az első 1-2 órában nem is lehet mást érezni, tombol ez az állatias erő, kissé mocskos, olajos, zabolátlan, elemi. Viszont kb. 2 óra után lecsendesik, marad egy ambrás, édes bőrközeli illat. Próba nélkül nem ajánlom, csak elvetemülteknek, akik imádják az oudot :) Az első illatolaskor én is annyit tudtam mondani, hogy azta..., azóta pedig egy üveg boldog tulajdonosa vagyok, aki itthon szokta maga kedvére fújni és mosolyogni tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Marcsi66

2018. augusztus 28.

Igen ha elolvasom a véleményeket,akkor bizonyára kihagyom,,,most már nem bánom h vettem egy mintát, valóban gazdagítja az ismereteket,Ahogy felkentem",na ez nem nekünk való",nagy távolság ez az európai ember számára,,,,szoktatni kell az orrunkat efféle keverékhez,és hajlandóság,kíváncsiság,elmélyülés:)
Nekem sem jön be az arab szenvedély,de van húzóereje,kicsit lopakodnék azért hozzá,aztán elfutnék....,Az állatias jegy,tippem szerinta gyökerekből árad,mintha földes lenne,de nem istálló,v ilyesmi,Az egész gyógynövényes ,plusz olajos,oud az határozottan benne,virágok meg elhullottak,kihámozhatatlan,de fűszer biztosan,az is egy talány.Illatélmény számomra csak,nem hordanám,,,,de precíz,komoly munka!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Verona5

2018. május 16.

Teljes egyetértés mikkamakkával, nem az európai orrokra van tervezve. Irigylem a keletiek szaglóhámját, hogy ezt bőrön elviselik, vagy esetleg szeretik!
Nekem ebben semmi erotikus nem "jön át". Na a füst, a tűz, az olaj, az oud meg a gyógynövény "koktél" az mind benne van, főleg a füst. Nem állatias, totál nem a nagyiék istállója, abban volt egy falusi báj! :) Ez inkább olyan tábortüzes valami.
Nem viselésre ajánlott, hanem illat-élménynek, annak viszont szerintem kihagyhatatlan. Ismerkedni kell velük és szokni, alakítja, gazdagítja az ízlésünket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

mikkamakka75

2018. április 22.

Ez az illat tènyleg arab. Nem ùgy, mint az Al Haramain (ès tàrsai) 3-4 ezer forintos viccparfümjei, tisztelet a kivètelnek.. hanem ùgy igazàn arab. Legalàbbis az èn finnyàska euròpai orromnak 😅
Nem tudom kinek milyen kipàrolgàsai vannak romantikàzàs közben, de nekem tuti nem ilyen. Sőt semmilyen 18 karikàs dolog nem jut ròla eszembe..
Inkàbb azt mondanàm.. tàbortűznèl ülök a sivatagi èjszakàban, szembe velem egy tüzes szemű, olajos hajù fèrfiember, akinek erősen oud-os parfümjének illata keveredik a csípős füsttel ès a fűszerek illatàval, amiket a tàvoli bazàrbòl hoz felènk a szél. Ès bàrmilyen romantikus is ez a kèp, s bàrmilyen fojtott szenvedèlyek törhetnének is felszínre ott a tàbortűz melegènèl.. nekem ez sok a jòbòl, kicsit megülte a gyomromat.. inkàbb hazaballagok az èn Terre d'Hermes-től illatozò, őszülő halàntèkù mokàny kis emberemhez. Az a nekem valò.

Ez az illat èrtèkéből nyilvàn nem von le semmit. Nagyon tartalmas, nagyon jò minősègű, de nekem, bevallom őszintèn, ez tùlsàgosan "arab".

Màsik fòrumon írta valaki, hogy tehènszagù. Hàt nem tudom.. van benne valami àllatias, igen.. de azèrt kívàncsi lennèk, hogy nàluk milyen tehenek nőnek, mert a dèdimamàèknàl azèrt tökre nem így illatoztak a böccèk 😀

Nem tudok a sajàt ízlèsemtől elvonatkoztatni ès 4 csillagnàl jobbat adni. Szàmomra ez viselhetetlen. Legalàbbis egyelőre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

PerfumePippi

2017. február 2.

Karácsonyra ajándékoztam meg magamat ezzel az illattal, és azóta halogatom, hogy véleményt írjak róla, s lám, Mooo megelőzött! Nagyjából minden szavával egyetértek! :-))
Már nagyon régóta meg szerettem volna illatolni, de valahogy nem volt hozzá elég bátorságom, aztán karácsony előtt addig sertepertéltem a Neroliban, míg a kezemre fújtam. És azonnal (kb. az első 20 perc után) megvettem. Ezzel nagyjából mindent el is mondtam róla: illatok esetében szeretek mintával indítani, vagy ha az nem beszerezhető, akkor vissza-visszamegyek az üzletbe, többször próbálkozom az illattal.
Ez a parfüm nem ilyen, egyszerűen nem tűr ellentmondást: zabolátlan és szenvedélyes, de ezek megint csak szavak. Annyira, olyan mélyen magába szippantott, és annyira eltalált, hogy nagyon sokáig fogalmaztam magamban, mit is írjak, hogyan is írjam meg, hogy az ne legyen "18-karikás" - de hiszen hogyan írhatnék arról az illatról, ami maga a 18-karika?!
Először is: ez nem az "előtte", hanem a "közben". Mert ugyebár vannak azok az illatok, amit csábításra/hódításra használunk: ugyan már, ismerjétek be! Kinek a cukros-édes, kinek a füstös-vaníliás, a mélyen virágos, a rózsás, a jázminos, vagy urak esetében a dohányosan erotikus, az édeskés, a titokzatos-fás, az akármilyen...mind, mind, mind csak körítés, ahogy az újonnan vett ruci, a randevúbugyi, és társai...Aztán, amikor konkrétabbá válik a dolog, na, akkor jön el ennek a parfümnek az ideje. Olyan, mint az igazság órája...Pőre, izzadt hústömeg a férfi és a nő, de gyönyörű, amint egymásba gabalyodnak. A bőr kipirul, a két ember-állat mintha csak küzdene, de verítékük elkeveredik, ugyanúgy, ahogy egy idő után már nem lehetséges megmondani róluk, hol kezdődik az egyik és hol végződik a másik....És aztán van egy pont, amikor ez a fanyarkás, állatias illat lekerekedik, elegáns arcát mutatja neked: mert hiszen "utána" helyreáll az Univerzum rendje.

Hát, nekem ez. De neked lehet bármi más...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

Hát, nekem ez. De neked lehet bármi más...

mooo

2017. február 1.

Mintám van belőle.
Huuuuuuu ez nagyon keleti, nagyon-nagyon erotikus illat, olyan fülledt, olyan állati, hogy zavarba jöttem magamtól.....ez nagyon más mint amit eddig illatoztam, leírhatatlan.Ez maga az üvegbe zárt szenvedély, nem a vad ruhalerángatós, hanem az igazi, mély, lassú összeolvadás. Az összetevők minősége itt -még az olyan avatatlan orrnak is mint én -azonnal érezhető. Kiemelkedően jó illat, ha bátor leszek megveszem, magamra teszem....és jöjjön, aminek jönnie kell! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Mintám van belőle.