Ajmal

Ár:   42 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   42 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Ajmal fehér ’M’ azaz mósusz sorozata a legjobb minőségű pézsmán alapul.

Az Amber Musc esetében szuperérzéki, frissnek ható mósuszt áthatja az ámbra. Gazdag, igézően csábító fehér harmat, melynek viselője soha nem marad észrevétlenül. Aki szereti a mósuszt (pézsmát), új szignatúraillatra lelhet benne. Férfi bőrön és női bőrön másként hat, mindkét nem szabadon próbálkozhat vele: a közös nevező a finom érzéki öröm.

Illatösszetevők: mósusz, rózsa, ámbra, rózsa, ámbra, cédrusfa, mósusz

ThinkaboutIT

2020. szeptember 24.

Az illat neve miatt arra számítottam, hogy egy ámbrás, mósuszos illat lesz. Utánaolvasva tudtam, hogy rózsa is van benne. Sajnos a bőrömön a rózsa elészemtelenkedik az ámbrának és a mósusznak, és ledominálja őket olyan mértékig, hogy a másik kettő rajtam egyáltalán nem is érződik. Szerencsére csak kis mintát rendeltem belőle.
Ez egy finom rózsaillat egyébként, de a parfüm neve miatt másra számítottam. Tartós és intenzív, az ámbra és a mósusz szerelmeseinek viszont nem ajánlom, csakis rózsaimádóknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

mooo

2019. november 9.

Rajtam csodálatos ez az illat, imádom. Nagy adag pézsma-a finom fajtából, kisebb adag ámbra, kevéske rózsa és mindez 5 perccel a kifújás után olyan finom púderes formában leng körül, hogy ettől a világ legvonzóbb Nőjének érzem magam.
Valóban nagyon érzéki illat, nem a " csábítani akarok" fajtából, hanem az " egy életre fogva tartalak..." típus!
Aki szereti a pézsmát vagy /és ámbrát mindenképp tegyen egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Aki szereti a pézsmát vagy /és ámbrát mindenképp tegyen egy próbát!

PerfumePippi

2017. június 4.

Az álomszép üveg és az érzéki, hófehér illat ígérete miatt szereztem be mintát, de mindeddig nem írtam róla, pedig többször próbálkoztam az elmúlt hónapok során. Rajtam semmilyen különleges, vagy érzéki vonása nem jelent meg e parfümnek, sem keveset, sem többet adagolva. Ráadásul a bőröm is túl hamar beissza, így ár-érték arányán még az ipari mennyiség sem javít. Értem én a koncepciót, sőt vártam is ezt a kifinomult, légies, érzékien fehér hatást - de rajtam maximum egy olyan komfortos tisztaságillat szintjét éri el, amitől a babák jobban érzik magukat. Közepes, de a tartósság hiánya miatt csak két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 4.

biusjj

2017. január 16.

Nehéz róla véleményt írnom, mert rajtam sajnos nem működik, viszont egy hihetetlenül tiszta, érzéki illat. Kezdem a csomagolással, ami egy gyönyörű, elegáns fehér üveg,rajta arany kis lapocskán, pedig a neve. Nagyon szép dísze lehet a fésülködő asztalkánknak ( de ez az összes Ajmal parfümről elmondható ). Kifújáskor egy finom tiszta virágos, pézsma illat, ami számomra kissé már szappanos tisztaságú. Utána pedig rajtam rózsás szappanos, és egy kis idő után átmegy férfias, erős illattá. Elveszti azt a finom szappanosságát, erősödik benne a virág, és valahogy mégis olyan férfias... Pár óra után pedig púderes, de nem engedi a férfias vonalát, rajtam legalábbis. Tartóssága nagyon jó, fürdés után is simán érezni. Azért adok 5*-t mert papíron nekem tetszett, az, hogy velem nem kompatibilis nem jelenti azt, hogy ne lenne ez egy nagyon szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.