Ajmal

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, dinnye, zöldcitrom

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin

Alapjegyek: ámbra, cédrusfa, mósusz, pacsuli

Phoenix19

2020. február 12.

Ajándékba vettem a páromnak, nagyon tetszik neki. Ő nem szereti a tömény, fűszeres, nehéz illatokat. Dinnyét nem érzek, kevéske virágot igen, méghozzá szerintem liliom, bár itt a leírásban nem szerepel. Kellemes, könnyed férfiillat, nem annyira karakteres, nem vág orrba, nagy egojú pasiknak kevés lesz. Éreztem már különlegesebbet is, de ettől függetlenül egy nagyon finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.