Ajmal

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. november 6.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fej  - citrusok, levendula

Szív - szegfűszeg, ibolya

Alap - fa, pézsma, pacsuli

fragmann

Korcsoport: >54
2018. július 20.

Nagyon kellemes, klasszikusan elegáns, visszafogott, enyhén akvatikus, még enyhébben gyümölcsös fougére. Teljesen európai, nincsenek arabos túlzások. Sokkal inkább klasszikus, mint "mai-modern", de nem ó-divatú, egyáltalán!

Ez egy nagyon jól eltalált illatkeverék, megtetszett elsőre!
DE: sajna, kicsi intenzitású és nem igazán tartós...
Az illat maga 5-ös, de utóbbi tulajdonságok miatt az összhatás csak 4-es. Kár érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 20.

Ez egy nagyon jól eltalált illatkeverék, megtetszett elsőre!
DE: sajna, kicsi intenzitású és nem igazán tartós...

Lapo

2017. április 5.

Számomra egy könnyed tavaszi, nyári illat azoknak, akik picit különbözni szeretnének a rengeteg divatos (ezekre az évszakokra való) mainstream löttyöt használóktól.. Nagyon baráti áron (5000 Ft volt anno egy webáruházba), minőség és európai ember számára hordható tömegtől való különcség.. Ez az az illat ami után elkezdtem érdeklődni az arab parfümök iránt. Sajnos jelen pillanatban nem lehet kapni Ajmal parfümöt hazánkban, sőt a webáruház válasza szerint nagyon nem is kell reménykedni ennek változásában, pedig nagyon sok Ajmal-ra kíváncsi lettem volna még a férfi repertoárból.. :(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

BitterSweet

2016. szeptember 10.

Nagy Ajmal kísérletezésbe fogtam, így gondoltam jófej leszek, egye fene, rendelek egy illatot a férjemnek is. Erre esett a választás. Lenyűgözött az üvege, annyira pasis.... (tudom, tudom, milyen legyen egy férfi parfüm üvege), illatjegyek alapján tetszik, gondoltam miért is ne. Jaj. Nem kellett volna. Túl sok. Sok a citrus, sok a levendula, sok az ibolya. Egy jó 40 plusz-os férfihoz tudnám elképzelni, nagyon karizmatikus karakterrel. Majd talán 15év múlva visszatérünk rá ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

adelmus

2015. április 28.

Pozitív csalódás volt, mikor megérkezett az üveg. Az árából ítélve, egy olcsó utánzatnak gondoltam először, de nem.. első fújás a csuklóra és.. igazi nyári, kellemes, laza, mégis határozott férfi illat.. Véleményem szerint csak nyáron.. kb. a 20-40 év közötti korosztály illata. Az első tíz perc a citrom (lime) ideje.. a levendula.. vagy inkább a levendulavíz következik ami a citrus elhalványulása után durván egy órán keresztül érződik.. Ezidő alatt szépen lecsendesedik, belesimul viselője lényébe, eggyé válik vele.. Később kissé "melegszik" az illat, "édesedik" kicsit, de nem válik unisex-é.. határozottan férfi illat marad végig..
Ezután eltűnik használója számára.. ám barátok, kollégák megjegyzik, hogy milyen kellemes, friss illatod van.. és a kérdés: mi ez?
Hatósugár max.1 méter, tartósság 7-9 óra, bár a végén inkább csak azok érzik, akiket közel engedünk magunkhoz.
Az üveg letisztult, masszív, nehéz "van benne anyag" , a minőség érzetét kelti..
A jelenleg fellelhető árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

A jelenleg fellelhető árát mindenképpen megéri.