Ajmal

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, Módosítva: 2017. február 1.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2012

Fejjegyek: narancs, dinnye, alma

Szívjegyek: eper, kókusz, cukor

Alapjegyek: borostyán, vanília, pézsma

biusjj

2017. január 17.

Látszik, hogy egy rakás Ajmal illattal találkoztam és próbálgattam, mert csak róluk véleményezek. Az üvege nagyon szép, csajos darab, könnyen kézbe simul. Maga az illat nagyon erősen édes, cukros gyümölcsös vaníliás. Hasonlít a gyerek kanalas gyógyszerre, de ha tovább megyünk ezen akkor a Lush Snow Fairy illata jut eszembe róla (mondjuk igen, annak is köptető illata van). Igazából Snow Fairy illat van. Meg olyan tutti-frutti. Leszáradáskor is tartja az erős édességét, de akkor már picit puhább, vaníliásabb. Tartóssága 3 óra volt kb. bőrömön, utána eltűnt, de a ruhán sem maradt ott annyira tartósan. Napközben biztos újra kell fújni, ha valaki azt akarja, hogy egész nap elkísérje, viszont eléggé tömény cukros, ahhoz hogy sokat fújkáljuk. Ezt a paradoxont... Néhány éve lehetett kapni Snow Fairy parfümöt, de csak online, és sajnos lemaradtam róla, de ezzel be lehetne pótolni. Megvenni biztos nem fogom, mert nekem már túl sok, de egy nagyon szép kis illat, érdemes megillatolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.