Ajmal

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Nappali illata a párosnak a Qafiya 01, mely finomságával egész nap körbeveszi viselőjét, sáfrány, narancsvirág, rózsa az alkotó eleme keveredve az ámbra, pézsma és a pacsuli illatával.

Ár: 700 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 1 ml-s nerolis minta, majdnem tele, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Torpece

2018. január 29.

Isteni finom oudos, fás illat! Nagyon szeretem mostanában ezt a vonalat, aminek egy újabb szerethető darabját sikerült megtalálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Vancsi

2017. április 24.

Imádom!Kis égetett cukor fűszer illattal, szerintem egy erotikus csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Imádom!Kis égetett cukor fűszer illattal, szerintem egy erotikus csoda!

biusjj

2017. február 7.

Hát ez az illat az egyik kedvencem jelenleg. Mintát próbálgatom, még mielőtt beleugrok egy parfümvásárlásba, de én általában épp parfümvásárlás előtt vagyok, így biztos, hogy beleugrok ebbe is.... Felfújáskor rajtam erősen fás, már már száraz illat, ami "kaparja" a torkom és karcos, de gyorsan eltűnik az erőssége és puha fűszeres illat lesz. Olyan hihetetlenül elegáns és kellemes illat, nem igazán szoktam egy parfümre azt mondani, hogy hűűű ezt tudni kell viselni, de ezt biztos nem fújnám magamra egy tornacipős farmer nacis napon. Ennek meg kell adni a módját. Tartóssága: 4-kor fújtam fel, mosogattam, egy csomószor mostam kezet, plusz fürödtem is, és még érzem. Ja és most 19:45 van. Később mikor csillapodik, marad egy finom fás, virágos, puha illat. Gyönyörű *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.