Ajmal

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. november 6.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2010

Illatjegyek: virágos tónusok, rózsa, fűszerek, pézsma, szantálfa

Lapo

2017. szeptember 29.

Tényleg elképesztő virágos és fűszeres illatbomba óriási hatótávval és tartóssággal.. akik szeretik a kendőzetlen keleties rózsa illatot egészen biztosan megőrülnek érte.. de én a barátnőmön nem szeretném ezt érezni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Pamador

2017. január 30.

Nagyon szeretem. Nekem nem az a szokványos rózsa illat. Van egy kis citrusos akkord benne, de nem az a tömény citromosság, hanem csak egy pici fanyarság. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 30.

BitterSweet

2016. december 4.

Alapvetően kedvelem a rózsás illatokat, de ez egy cseppjével letarolt, mellbe vágott, elbódított. És nem a jó értelemben. Iszonyú erős, tényleg egy nagyon öreg nénihez tudnám párosítani, aki a templomba mindig a legszebb ruháját, és legjobb párfümjét veszi elő, csak szegény nem tudja, hogy közben eltelt 30év, ës a kedvenc párfüm enyhén szólva is avíttas.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

cirmicica

(!)
2016. július 29.

Mennyei...még nem vagyok nyanyakorú, de imádom a rózsaillatokat, nagyon fincsi, könnyed költemény! Első nap átlagosnak találtam, 2. nap végére beleszerettem :)Alig várom, hogy az arany változata is kapható legyen az iparfümériában itthon. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Cinna

2016. február 27.

Tömény rózsa illat. Nagymamámnak volt bolgár rózsaolaja, kis fa tartóban, arra emlékeztet. Nekem nagyon nem jön be, orrbavágós a kifújáskor, utána pedig hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.