Akamuti

Ár:   2810 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a friss, gyümölcsös aromájú, csodálatos teafa víz frissítő tisztítást biztosít a zsíros és problémás bőrnek.

Nem szabványos INCI név. A Melaleuca alternifolia, Myrtaceae teafa leveleiből készült desztillátum vizes oldata. Mikróbaellenes, összehúzó, tonizáló hatású összetevő.