Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szappanok

Shea vajjal, neem levéllel és zöld agyaggal. Egy szappan, amelyet igazán különleges alapanyagokból főznek. Összetevői között válogatott trópusi növények, olajok szerepelnek, amelyek elősegítik a fáradt bőr regenerálódását. Gyengéden távolítja el a bőr felső, elhalt hámrétegét, ezzel biztosítve folyamatos megújulását. Vitamin-, és ásványianyag-tartalma elősegíti egészséges működését.

willow21

2016. május 21.

24 éves vagyok, három éve küzdök pattanásokkal, előtte teljesen tiszta volt az arcom. Sajnos 3 év volt, mire rájöttem, hogy a tejtermékek okozzák, addig másra gondoltam, és máshol kerestem a probléma okát. Viszont ez alatt a 3 év alatt teljesen elborították az arcomat a pattanások. Amikor leálltam a tejről most februárban, a változás azonnal érezhető volt, azóta elvétve jelenik csak meg rajtam egy-két dudor. Viszont rengeteg hegem van, és meg szerettem volna tisztítani az arcbőrömet is, erre vettem az Akomától a Detox- és Shea-marula-szappanokat.
Most van negyedik hónapja, hogy használom, de érezhetően sokkal simábbá tette az arcbőrömet, megtisztított a bőrben mélyebben lévő szennyeződések nagy részétől. Azt hiszem, megtaláltam a nekem tökéletes mindennapi arctisztítót.
Nekem jobban bejöttek, mint a Mannás szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Nekem jobban bejöttek, mint a Mannás szappanok.

NiDDA

2015. szeptember 22.

Nagyon finom illata van, szeretem ezt a szappant. Direkt megfeleztem fürdősre és arcosra őket, hogy ne szennyezem. Nem szárít, szépen tisztít. Ha már vékonyodik, valamiért jobban előkerülnek nekem belőle a kis darabkák, olyankor már csak kézben habosítom arcra, mert kikarcolná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Josie

2013. október 22.

Nekem is van végre és nagyon szeretem! Nem szárítja ki az arcom de nagyon szépen megtisztítja és ami nálam fontos: nem okoz nagy gennyes gyulladt pattanásokat. (Mert hát sajnos volt olyan naturkozmetikumom amiről ódákat zengtek, egy vagyonba került a bőrömet meg gyönyörűen tönkre vágta.) Igaz hogy nem olcsó, de minden napos használat mellett is sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

bokihugi

2012. június 18.

Olyan finom illata van.
Eleinte zavaró volt, hogy a benne lévő levelek mintha "csikarnának".
Lehet megszoktam, néha még jól is esik, ugyanis 2in1 bőrradírnak is tökéletes. :)
Felváltva használok más nem csak Akoma szappanokat (nem hiszem,hogy egészséges minden nap leszedni a felső bőrréteget), így hosszútávú hatását nem ismerem még. Viszont ha fogyóban lesz shea- és kókuszvaj készletem tuti rendelek detox szappant is. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Olyan finom illata van.
Eleinte zavaró volt, hogy a benne lévő levelek mintha "csikarnának".

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Nekem nagyon bejött, bővebben itt írtam róla: http://kiprobaltam.hu/2012/borapolo-zoldseg-a-zuhanyzoban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

camillea

2012. január 9.

Problémás arcbőrömet ezzel a szappannal tisztítom és nagyon jó hatással van rá, nem szárítja. A benne lévő természetes, csodás összetevőket meghálálja bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.