Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. június 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különlegessége abban rejlik, hogy a benne megtalálható viaszok nagyon hasonlatosak az emberi bőr által termelt faggyúhoz. Sokféle vitamint, köztük főleg E-vitamint tartalmaz. Antiallergén, bármely bőrtípus javára válik, de használata különösen javasolt aknés bőr esetében. Jelentősnek mondható antibakteriális hatása is. Segít megőrizni és védeni a haj szerkezetét, ezért hajápoló termékek gyakori összetevője. Növeli a bőr rugalmasságát, az arcbőr ápolására is alkalmazható.

Fontosabb alkalmazási lehetőségek:

• Aknés bőr: Antibakteriális hatású, növeli a bőr ellenállóképességét, beállítja zsírtermelését.
  • Gomba: Fungicid hatású, gátolja több gombafaj (köztük a candida) szaporodását.
  • Száraz bőr: Fokozza a bőr rugalmasságát, beállítja optimális működését.
  • Hajápolás: Segít megőrizni és védeni a haj szerkezetét
  • Napozás: Kismértékű UV-védő hatású, elsősorban az ajkak védelmére javasolt.

Összetétel: Hidegen sajtolt, aranysárga jojoba olaj.

Nagyon hosszú szénláncú, 36-46 szénatomot tartalmazó észterekből áll.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Esti arctisztítás után 2 cseppet elkenek az arcomon, várok 10-20 percet és utána jöhet a hidratáló. Nagyon puhává teszi a bőrömet, pattanást nem okoz. Az életem része lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

mrsgrob

2014. december 6.

Abszolút multifunkcionális olaj, nekem nagyon bevállt.
Sminklemosóként ideális mert nem szívódik fel túl gyorsan, van időm alaposan szétkenni, mindent leszed pillanatok alatt (vízálló szemspirált használok) és a szememet sem csípi.
Ősszel-télen alkalmanként este a már megtisztított arcbőrbe masszírozom, ilyenkor is jó hogy nem szívódik fel egy perc alatt. Reggelre nemcsak puha és ápolt a bőröm, hanem a szárazabb részeknek kifejezetten látványosan jót tesz, míg a homlokom - ahol zsíros a bőr - meglepetésemre nem "tocsog" az olajban mint tapasztaltam más arcolajok használata után. Nagyon kevés kell belőle és roppant kellemes használni, bemasszírozva nem olajos, hanem bársonyos érzete van.
Ugyan a bőröm nem kifejezetten érzékeny, de van amitől kipirosodik (néhány krém és persze a hideg idő). Azt tapasztaltam hogy ettől az olajtól már masszírozás közben megnyugszik.
Rendszeres, napi használata mellett sem tértek vissza a miteszerim (PC BHA gél használata mellett).
Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az olajjal, rendszeresen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

Abszolút multifunkcionális olaj, nekem nagyon bevállt.
Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az olajjal, rendszeresen újra fogom venni.

bokihugi

2012. augusztus 16.

Parfüm készítéséhez vettem. Augusztus első hetében igen komolyan leégtem, s gondoltam kipróbálom. A legjobban az tetszett, hogy beszívta a bőröm, és nem maradt rajta mint a többi olaj.
Néha az arcomra is használom csak tisztán nem krémhez keverve. A bőröm nem lett pattanásos & mitesszere, csak finom pihe-puha bársonyos. :)
Úgy döntöttem, ha elfogy pótolom, és mindig lesz jojoba olajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Úgy döntöttem, ha elfogy pótolom, és mindig lesz jojoba olajom.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil