Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás

Ha Ön eddig csak a "gyógyszertári" kakaóvajat ismerte, akkor kellemesen fog csalódni! Az általunk forgalmazott kakaóvaj igen nagy mennyiségben tartalmaz antioxidánsokat polifenolokat, köztük a két legfontosabb a catechin és az epicatechin. A hidegsajtolásnak köszönhetően a kakaóvaj polifenol-tartalma nem sérül, így kifejtheti antivirális, antibakteriális, rákellenes hatását. Zsírsav-összetétele kiváló bőrápolóvá teszi. Főleg hidratáló és napvédő hatása miatt népszerű.

Fontosabb alkalmazási lehetőségek:

• Száraz bőr: A kakaóvaj lassan szívódik fel a bőrbe, hosszantartó hidratáló hatású.
  • Ekcéma: Az ekcémás bőr tüneteit csökkenti, természetes hidratáló hatása révén megakadályozza a betegség kiújulását.
  • Pikkelysömör: Gyorsan és tartósan enyhíti a psoriasis tüneteit
  • Napozás: A kakaóvaj napvédő hatású, faktorszáma kb. 5-7.
  • Borotválkozás: Megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt.
  • Bőrkeményedés: Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását.

Összetétel, adatlap: A kakaóbab belseje 40-60% zsiradékot tartalmaz. A frissen sajtolt kakaóvaj zsírsavösszetételében az olajsav, a sztearinsav és a palmitinsav a domináns.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

melinda18

2013. március 17.

Az illata az nagyon. Finom. Tartós és nem szàrìtja. A bőrt én. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Az illata az nagyon. Finom. Tartós és nem szàrìtja. A bőrt én. Nagyon szeretem

bokihugi

2012. július 8.

Nagyon szeretem. Amit a patikában vettem világos színű, viszont az Akoma kakaóvaj barna "csoki" színű. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter