Akoma Skincare

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A legtisztább növényi olajokból, vajakból és méhviaszból kevert natúr ajakápoló. Hatékonyan gyógyítja a kirepedezett, sebes ajkakat. Véd a hideg, a szél és az UVsugárzás hatásai ellen.
Fair trade és organikus összetevőkből készült termék. Natúr, finomítatlan olajokból és illóolajokból. Mesterséges összetevőt nem tartalmaz!

Kiszerelés: 10 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

derienart

2016. december 28.

Szerintem nagyon jó kis termék. Az ára vészesnek tűnhet, de nagyon sokáig elég, és minőségi testes shea vajas ápoló van benne, nem ezek a mindenhonnan kapható kemény anyagok. Könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.