Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyulladáscsökkentő, anibakteriális hatású növényi olaj. Tartósítószert, mesterséges összetevőket, parfümöt nem tartalmaz.
Fair trade termék.

Katica3

2013. augusztus 3.

A csúnya, gyulladt és egyaránt apró pattanásaimat egy nap alatt majdnem teljesen eltuntette.Nemhittem a szememnek.Már annyi mindent kipróbáltam,de ez az olaj csodaszer.A szaga eléggé kellemetlen,de annyit megér.Nedves borre szoktam reggel és este felvinni.Ráadásul hidratál is,selymes lett tole a borom,nem szárít,a pattanások helyét is eltuntette,és végre a pirossággal is elbánt és láthatóan szebb lett tole a borom.Nem értem,hogy az emberek miért szennyezik mindenféle mesterséges antibiotikummal a szervezetuket,ha ez egy természetes vírus,baktérium és gombaolo olaj aminek nincsen mellékhatása.Csillagos otost érdemel.Végre,hosszú ido után szép az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

bokihugi

2012. augusztus 16.

Elég büdös. :/
Télen korpás fejbőrre pakolásként, és egyéb kencékbe használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Elég büdös. :/
Télen korpás fejbőrre pakolásként, és egyéb kencékbe használom.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.