Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. június 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ezt a szappant mindössze néhány összetevőből főzték. Titka épp egyszerűségében rejlik: olyannyira bőrbarát, hogy újszülöttek számára is ajánlható, sőt intim mosakodásra is kiválóan alkalmas. Nagyon enyhe illatában a shea vaj fedezhető fel.

Maeve

Korcsoport: >54
2016. április 19.

Zseniális. Az én vízhiányos bőröm sem húzódik utána, ha ezzel mosok arcot. Nem olcsó, de nagyon megéri. Újra fogom venni, ennél jobbat nem találtam még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 19.

Dinka

2012. június 18.

Szerintem is nagyon jó!Én hajmosáshoz használtam.Szép fényes és egészséges lett tőle a hajam.Fürdéshez nem mertem használni,mert nagyon drága és elég gyorsan fogy,ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

bokihugi

2012. június 12.

Eddig arctejet használtam (meg mikor mit), most már csak ezt használom arcra.
Benedvesítem az arcomat, a szappant simítom végig a bőrömön, majd mint egy krémet masszírozom és lemosom. Nem habzik, inkább krémes az állaga. Ha száraznak érzem utána az arcbőröm (nem mindig), egyszerűen hidratálom.
Nagyon nem volt szép a bőröm pár használat után, de nem adtam fel és kitartottam, mondhatom megérte a legjobb döntésem volt. Az ára ugyan drága, de legalább bőrgyógyászhoz nem járok már...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Eddig arctejet használtam (meg mikor mit), most már csak ezt használom arcra.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate