Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás

Különlegesen krémes, puha sheavaj. 100% finomítatlan shea vaj, organikus gazdálkodásból. Vegán, fairtrade (=méltányos kereskedelemből), organikus. Állaga krémes, lágy, kézmelegben folyékonnyá olvad Édeskés, kissé füstös illatú

Kiszerelés: 50, 150 és 250 ml

Zany

2016. január 20.

Ez a legfinomabb, legjobb minőségű sheavaj, amit eddig használtam.
Mindenre jó, jo a kis fémdoboza.
Viszont nyáron a nagy melegben, mikor egyértelműen negolvad a shea, ne tartsa senki olyan helyen, ahol kifolyhat.
Az árát tekintve drága, a kis menyiséghez képest, de kevés kell belőle.
Olyan mindig legyen otthon multifunkci kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Ez a legfinomabb, legjobb minőségű sheavaj, amit eddig használtam.
Mindenre jó, jo a kis fémdoboza.
Az árát tekintve drága, a kis menyiséghez képest, de kevés kell belőle.
Olyan mindig legyen otthon multifunkci kence.

kiprobaltam.hu

2013. május 10.

Imádom! Sokkal puhább, kenhetőbb, krémesebb, mint a sima sheavaj, de ugyanúgy finomítatlan, organikus, és csúcsminőségű, mint a "sima" Akoma shea. Mindig van belőle a táskámban (kézre, szájra, arcra, gyerekre, stb...), amióta kipróbáltam :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)