Al Haramain

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: noisette, Módosítva: 2020. január 29.

Ár:   32 000 Ft

Fejjegyek: lime, kumquat

Szívjegyek: íriszgyökér, jázmin, gyöngyvirág, ibolya

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, vanília, pézsma

Ár: 15000 , Eladó: annareka
Állapot: kb 50-55 ml a 75-ből, Helyszín: Budapest, XVIII., fizetés: személyes átvétel dél-Pesten, foxpost
Al Haramain Junoon Noir EDP 75ml
Ár: 18000 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: Minimális hiánnyal, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bigris

2021. augusztus 9.

Nna, ennek nekiugrunk még egyszer. Ő a Casamorati Dama Bianca klónja. Cefrésebb nyitással. De elég jól hozza az élményt. Azt hiszem ezt leírták már előttem korábban. Talán a Dama Bianca véleményeknél található. Ő sem olcsó, de a Casamoratinál olcsóbb. Az üvege gyönyörű, és akár fegyverként lehetne használni, annyira nehéz. Sajnos még átvilágítani sem lehet az üveget. A Dama Bianca nyitása nekem kellemesebb, de egyébként nagyon közel vannak egymáshoz, a leszáradása már mind a kettőnek tetszik.

2020. július 30: Kövezzetek meg, nekem ez Police Tattooart vagy Christina Aguilera Definition. Amint kipróbáltam, tudtam, hogy ismerem az illatot. Pár perc után ugrott be a először a a Christinak ezzel együtt a Police rózszín koponyája, után . Ezen a vonalon gondolkodjatok. Finom, tetszett is ez az illatvilág ezelőtt, nem tudom most egész napokra el tudnám-e viselni. Majd kísérletezek. Erős és tartós. Nekem most csak négy csillagot ér meg. Ha valami változik, írok.

Up: Talán Definition inkább. Egy picit "cefrésebb" verzióban. Annyi még, hogy ehhez a parfihoz inkább rózsaszín üveg illene, mint fekete. Semmi, de semmi noir nincs benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 9.

noisette

2020. február 7.

Vakvásárlás volt, az illatjegyek azonnal felkeltették az érdeklődésemet. Régóta keresem a tökéletes ibolyás parfümöt tavaszra, olyat, ami bőrközeli, balzsamos, picit édes, mégis természetes, valamint NINCS rúzs illata. Ugyanis sajnos az összes ibolyás parfüm a régi arcpúder/smink/rúzs illat megjelenítésére játszik, úgy érzem, szándékosan. Budapesti parfüméria-körutam teljes kudarc volt ebből a szempontból de legalább vagy 10 más jellegű méregdrága parfüm megtetszett :D Szóval maradt az online keresgélés és a Fragrantica, ott találtam (többek között) erre a szépségre. És majdnem tökéletes, de nem ilyet keresek.
Az ibolya mellett az orrisz (íriszgyökér) jegy vonzott nagyon, ez egy nagyon drága összetevő, az előkészítése éveket vesz igénybe, de végül egy csodás emberközeli illatot ad a parfümöknek, itt a megfelelően adagolt fehér pézsmának köszönhetően mintegy megkomponált bőrkémiát érzek magamon, valami hihetetlen, ugyanis tökéletes. Ez alól érkeznek szépen sorban a többiek: kumquatot érzek (és végre nem bergamottot, citromot, vagy grapefruitot), majd a puha vaníliába burkolt ibolya mutatkozik meg. Gyöngyvirág, jázmin rajtam sehol, de abszolút nem hiányzik. Nagyjából 3 óra elteltével előtör a szántál, és ettől a szépséges ibolya tömény rúzs lesz rajtam. Próbáltam hűvös levegőn, forró kandalló mellett, sajnos a rúzst mindenhogy érzem. 7-8. órában pedig fás akkordok maradnak, puhán, halkan. Viszonylag kis szillázs, de meglepően tartós szép illat. Nagyon sajnálom, hogy rajtam nem működik, attól még jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.