Al Haramain

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mikkamakka75, Módosítva: 2016. május 23.

Parfümolaj nöknek

Illatkategória: orientális-virágos

Illatjegyek: vanilia, pézsma, menta, virágos és gyümölcsös tonusok

anita763

2021. január 7.

Ez egy csodálatos illat, nemhiába mostanában nagyon rákaptam az arab parfümolajok használatára. :) Imádom a gyümölcsös, rózsás vonalat ebben az illatban, és van valami hasonlóság e között és az Initio Atomic Rose illata között. Annyi a különbség, hogy az utóbbi valamivel édesebb.. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

Terkabarka

2019. október 16.

Muszáj volt már kipróbálnom a parfümölajat, a keleties vonal is érdekelt, úgyhogy látatlanban megrendeltem a Jannah-val együtt.
Ez nekem egy igazi komfortillat. Szeretem a rózsát, de azt nagyon el lehet rontani, a szintetikus rózsaillattal konkrétan a világból is ki lehet kergetni.
Ez viszont nem mű, hanem egy nagyon szép rózsaillat. Nem szúrós és nem fojtó.
Felkenve még friss rózsaillat, később füstös rózsává alakul, nekem mindkettő tetszik. Nagyon tartós, egész nap érzem magamon, szépen megmarad a bőrömön.
Ennyi pénzért nagyon megérte, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Ez viszont nem mű, hanem egy nagyon szép rózsaillat. Nem szúrós és nem fojtó.
Ennyi pénzért nagyon megérte, örülök, hogy megvettem.

Oila

2019. június 3.

Valóban haosnlítják a MAdinah-hoz és hasonlítanak is. Lehet, hogy van több Al Haramain Madinah, amit én ismerek, az pontosan ugyanez az árkategória, ugyanez a vonal a csomagolás tekintetében is (cigarettás doboz és roll-on üvegcse). Én semmiképp nem úgy különböztetném meg ezt a két illatot, hogy a Musk a kommerszebb, a Madinah a kifinomultabb, egyszerűen más a két illat, mások az összetevők, ezért különböznek. A MAdinah citrusosabb és sokkal púderesebb és valóban áttetszőbb, a rózsát több gerániummal kiegészítő illat, amiben bár dominál a rózsa, mégsem tisztán rózsaillat, főképp a leszáradás után. A Musk pedig tisztább rózsa kevesebb körülölelő jeggyel, ám nagyon friss és tiszta interpretációban, pézsmás alappal. Aki a név miatt pézsmaillatra vágyik, hatalmasat fog csalódni, ez rózsaillat a javából, de nem fejfájdító bolgár rózsaolaj, hanem lekerekített, friss, egész évben bátran viselhető verzió. Míg a Madinah uniszexebb, addig ezt nagyon kifejezetten nőies rózsaillatnak érzem. A Madinah csendesebb, a Musk bátrabb, a Madinah édesebb, a Musk frissebb - az én bőrömön legalábbis. Nekem ez a kedvencem eddig a márkától, a megtévesztő néven felülemelkedve egy tartós, tiszta, semmiképp sem olcsó hatású és rendkívül tartós rózsás illatot kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

PerfumePippi

2018. május 21.

A Madinah-hoz szokták hasonlítani, de az sokkal éteribb, kifinomultabb pézsmás rózsa. A Musk - árát tekintve is- a populárisabb verzió, fogalmazzunk úgy, hogy az arab Avon-katalógus pézsmás rózsája: a kezdetekkor szikrázóan friss, citrusos jegyeket mutat, majd ez gyorsan átalakul kissé limonádés (de nem szirupos), édes, erősen gyümölcsös-rózsás illatba. Aki a ma trendibb, gyümölcsösebb, hétköznapibb variánst keresi, annak ezt ajánlom - aki valami légiesebbet keres, az fizesse ki a dupláját a Madinah-ért.
Az én parfümgardróbomban ez a hétköznapokra kellemes illat 4 csillagot ér - tartóssága kiváló,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

Emli70

2018. január 22.

Juhé! Miért nem olvasgattam előbb én itt a Krémmánia véleményeket??! Eszembe sem jutott volna illatokat kenegetni egymásra, főleg magamon. Mikkamakka75 szuper ötletet adtál. Ugyanis már jó ideje meg van ez a rózsa musk, el is felejtettem hogy van egyáltalán ilyenem, mert amit felkentem szegényt, egy-két óra múlva mindig lemostam, baromi tartós, nehezen ment a lemosás, szóval mindig levakartam, mert idegesített valami benne hosszú távon. Félre is tettem.
Most viszont olvasom itt, hogy milyen jól kombinálható, rétegezhető, gondoltam egyet, és ráfújtam egy új vásárlású parfümből (nem találtam, nincs is itt még feltöltve) Evoke Silver a neve, (arab parfüm ő is, fás, érdekes önmagában is, keserű narancs, rózsa, tonka, vanilia, szantálfa összetevők, édes imádóknak ajánlom!) Szóval igy különösen jó illat keveredett rajtam, nekem együtt használva egyedi csemege. Na, így lett pénzkidobásból csodaszer. Szóval köszönöm az ötletet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

egyedszilvi

2016. október 15.

Most cseréltem egy kedves kremmaniással😊.Nagyon tetszik!Extra tartós,csupa rozsa😊 igen,de finom,telt,mély fajta,kicsit szappanos leszaradassal.1x már próbáltam egy olajat,nem is gondoltam,ennyire bírják az illatozást.Mint egy parfüm 😊 👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.