Al Haramain

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: fritz.aniko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Illatösszetétel: agarfa, szantálfa, borostyán, pézsma, virágos tónusok

Ár: 800ft+posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/2,5ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta
PerfumePippi

2019. január 20.

Már írtam, hogy nagyon szeretem az arab parfümöket, mert minden kultúrkörnek, minden korosztálynak és minden árfekvésben tudnak élvezetes, jó minőségű terméket kínálni (nyilván ez erősen függ a bőrkémiától), és több olyan parfümöm is van egyik-másik ház kínálatából, amit valamilyen szempontból vagy jolly jokernek, vagy pedig alapdarabnak érzek.
Nos, A Night Dreams számomra mindkettő egyszerre: magamban csak úgy emlegetem, hogyha van az oud kategóriának "little black dress" jellegű parfümje, akkor ő lesz az.
Azoknak ajánlom, akik túlléptek már a katalógusokban kínált oud mennyiségén és megbarátkoztak vele annyira, hogy nagyobb porciót is értékelni tudjanak belőle.
Egy végtelenül elegáns, az irodai munkával is kompatibilis, de azért észrevehető kompozíciónak tartom. Fás, megnyugtató, az oud pedig olyan benne, mint a folyékony arany: olajos és nedves, azt a bizonyos patikát idéző szúrósságot a fák és az enyhe virágos jelleg tökéletesen megzabolázza. Számomra van egy misztikus, fátyolos, de nem füstölő-szerű aurája is, és az oud - mint mindig- egy idő után elkezd puhulni a bőrömön, na ekkortól kap egy nagyon finom krémes, púderes jelleget az egész.
Mint minden oudos darab, ez is kánikula-kompatibilis.

Ami a csomagolását illeti: az árához igazodó, tehát az olcsóbb parfümök feltűnőbb csomagolását követi, és elmondható, hogy a kevesebb több lehetne; az üveg és a fém részek megidézik a bazári csecsebecsék szemet gyönyörködtető darabjait, de a kupakra biggyesztett rózsaszínű műanyag strassz elem tönkre vágja az egészet. Bár a gardróbomba elzárva ennek kicsi a jelentősége, azért említettem meg, mert ez az illat egy egyszerű, díszítések nélküli üvegben, sokkal drágább árkategóriában is megállná a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Mint minden oudos darab, ez is kánikula-kompatibilis.

Anne74

2017. december 26.

Nagyon szeretem az arab parfümöket...
Rajtam nem túl karakteres de érezhető az elegáns női vonal.
Még ismerkedünk, de tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Nagyon szeretem az arab parfümöket...
Rajtam nem túl karakteres de érezhető az elegáns női vonal.
Még ismerkedünk, de tetszik :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Amyl Cinnamyl Alcohol, Limonene

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.