Al-Rehab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   3 ml és 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2018. december 6.

Kiszerelés:   3 ml és 6 ml

Illatjegyek: tejcsokoládé, vanília, fehér pézsma, szantálfa, fahéj, ámbra, fűszerek, mirha, rózsa

Amea

2018. december 20.

Gyermekkorom egyik legkedvesebb illata: pilótakeksz! :)
Parfümként nem jutott be a kedvenceim közé - viszont ettől a háztól a Dalal meg dobogós nálam. Ez egy csokis-vaníliás, jóféle, tartós gourmand illat, potom áron, érdemes adni neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Gyermekkorom egyik legkedvesebb illata: pilótakeksz! :)

Freesia

2018. december 20.

Rajtam olyan, mint a Montale Chocolate Greedy. Finom, krémes csokoládé vagy inkább habos kakaóillat sok vaníliával. Szeretem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 20.

elvanui

2017. október 10.

Először azt hittem, nem működik rajtam, várandósan vettem, és túl soknak tűnt a benne lévő műpézsma. Majdnem el is adtam, aztán mégis kapott egy új esélyt. Nagyon- nagyon- nagyon édes, de tényleg nagyon. Most ahogy hűl az idő, elővettem, és... élvezem! A csokis illatokat szörnyű könnyű elrontani, én nem is sokat szeretek, a gyönyörű Amour de Cacao n kívül csak Angyalka bizonyos változatai, a régi Demeter Hot fudge és a Serendipitous fér bele. Ő az utóbbira hajaz, de kevésbé kakaóporos, inkább tejcsokis, krémes, nagyon cukros. Nem szeretem, hogy roll- on, de a kenegetős olaj a szillázs egészen ismeretlen dimenzióit nyitja meg, szépen lágyan körülvattáz, és hat órát lazán kibír. A vége már csak egy ennivaló vanília, de tényleg jó kis komfortillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

CChanel

2017. június 19.

Édes és finom illat. Mint egy frissen sült kakaós-csokis süti. Nagyon hosszan érződik a bőrön. Én ezt a kis golyós kiszerelést nagyon szeretem. De láttam már neten (külföldi oldalakon) ezekből az Al-Rehab parfümökből 35 ml-es, fújós, "hagyományos" parfümöket is, ami nem parfümolaj, sajnos még ahhoz nem volt szerencsém, (remélem majd lesz :) ), bár nem tudom, vajon az is tudna ennyire tartós lenni? Igazából semmi bajom az olajjal sem, de szeretek kicsit várni "felkenés" után, hogy megszáradjon-beszívódjon, nem szeretem, ha a ruhámhoz ér. (Tényleg semmi konkrét rossz tapasztalat ilyen téren, sem ezzel, sem más parfümmel, ez csak az én személyes furaságom :D. Valahogy nem szeretek ruhára fújni parfümöket, inkább a bőrömre.) Ezért is próbálnám ki a fújósat, a reggeli rohanásban csak 1-2 fújás, és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Odil

2017. január 18.

Enyhén fűszeres, erősen vaníliás süti illata van, szintetikus vaníliaaromából. Nagyon szépen fekszik egyébként a bőrön, nem kelt olcsó hatást, bájos is, sugara is van, tartós is (5-6 órát minimum bír), csak tényleg szeretni kell hozzá a gourmandokat. Nem találom fojtóan édesnek, szépen lavírozgat egy határon. Mivel keserű csokit vártam sok pézsmával, elszomorított, egyébként szeretettel ajánlom, sokkal szebb és viselhetőbb, mint az itthon elérhető variációk erre a témára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

pomme

2016. november 22.

Gourmand rajongók figyelmébe ajánlanám ezt a gyönyörűséget. Fragranticán ajánlották egy másik csokis-pézsmás (és gyenge tartósságú) parfüm helyett, ötödannyi áron. Gondoltam, akkorát nem bukhatok vele. 3 ml-es roll-on kiszerelésben vettem, szerintem egész télre elég lesz, annyira tartós, intenzív, sokoldalú. Elvileg uniszex illat. Az illat hazájában el tudom képzelni férfiakon is, sőt akár máshol is, de alapvetően elég nőies. Pézsma és csoki, fogalmam sincs milyen fűszerekkel. Ezeket a fűszereket én ha lehetne mellőzném, de hát mindent nem lehet, gondolom ez segít uniszex illattá varázsolni. Olyan mint egy jó (fűszeres) forrócsoki (még fűszeresebb) rummal télen, mondjuk az 5. kör után, amikor már nem méri senki az arányokat ahogy kellene, csak borítja ahogy éri :DD Kicsit kaotikus, de ha más, egysíkú illatokkal kombinálom, maga a tökély. Sima vaníliával vagy kókusszal az is csodálatos illatot tud kutyulni, akit pont nem érdekel a parfümrétegezés vagy mi ennek a hivatalos neve...
Szóval nehéz vele melléfogni. Van pár ilyen illatom az egysíkú kategóriából (ez mondjuk pont nem az), de szinte bármilyen édes illatot feldob, kicsit keletiesen édessé varázsol. Nem tudom, hogy adhatják ennyire olcsón, de minden tiszteletem az övék. Ebayről 3 nap alatt ideért, nem is számítottam rá ilyen kis összegű vásárlásnál, de ezek szerint mindenki számít, aki vásárol :) Nem mondom, hogy mindenkinek be fog jönni a sok fűszer miatt, de annyira olcsó hogy az ilyen mániákus édeskeresőknek, mint én, jó vásár lehet. Olaj alapú, szóval kell neki idő, mire beszívódik. Cserébe sokkal tovább tart, mint egy alkohol bázisú illat és ha valaki olyan, mint én, hogy lefekvés előtt bekeni magát minden hülyeséggel, akkor ez az illat egy hétig simán érződni fog az ágyneműben. Biztos, hogy ki fogok még próbálni a márkától más illatokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.