Al-Rehab

Ár:   $3 és $6   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   3 ml és 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   $3 és $6
Kiszerelés:   3 ml és 6 ml
Lelőhely:   online külföldről

Uniszex parfümolaj, alkoholmentes

Illatjegyek: karamell, vanília, ámbra, virágos jegyek, oud

Odil

2018. október 8.

Nekem enyhén krémes narancsvirág olvadós, legfeljebb messziről édeskés, de nem édes vajkaramellán, frissen mosott ruhák között játszó, fennsíki, életigenlő szellővel. Egyértelműen a legkellemesebb illatok közül való, amit valaha éreztem, és ezt a kellemességet minden közhely nélkül műveli, ezért, mint olyan, határozott 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

pomme

2017. február 3.

Rajtam karamell és ámbra, valamiért Victoria's Secret illatokkal társítom. Nagyon nőies, mély és puha illat, őszi-téli parfümnek használom. Olyan igazi melegpulcsis-bekuckózós-bújós illat, nem annyira erőteljes mint a Soft, ebből lehet többet is használni. A Soft egy pörgős, rohanós illat, ez meg igazi "nem megyek sehová és felöltözni sem fogok ma, csak sorozatot bámulunk egész nap összebújva" illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.