Al-Rehab

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2018. december 6.

A pézsma köré épülő arab parfümolaj. Tiszta olaj, alkoholmentes és tartós.

x

2016. november 13.

Ez az az illat, ami hírhedtté és rettegetté teszi a pézsmát. Ez bizony valóban olyan, mintha enyhe trágyalevet applikálna magára az ember. Határozottan azt az érzést kelti, hogy ezt valóban különböző állatok végbéltájékáról szedték össze. Nyilvánvalóan nem, hiszen szintetikus anyag, de nagyon természetes benyomást kelt. Ez a tiszta pézsma ellentéte, erősen állatias anyag.

Sajnos ritkán lehet hozzájutni, én vaterán vadásztam le, illetve legközelebb talán német webshopokban található meg. Kár, hogy az Al-Rehab olajaihoz ilyen kevéssé lehet hozzájutni. Én összesen hármat láttam egy körúti arab üzletben, ott meg is vettem a Silvert, és Vaterán szerencsésen lecsaptam három másikra, amelyek közül a másik kettőt is nagyon szeretem. Megéri az árát, ha valaki nincs rosszul ettől az aromától, akkor érdekes mélységet, pluszt adhat más parfümöknek. Önmagában, ne szépítsünk, olyan szaga van, mint a cipőtalpra ragadt és onnan baromira nehezen eltávolítható kutyaszarnak, épp csak nem adja azt a kényszeres "jajj mossuk le ötszázadjára is, mert még mindig olyan szaga van" érzetet.

Másrészt benne van az a melegség, ami az erősen állati jegyeket hordozó illatokra jellemző, mintha valami meleg, selymes szőrzetű állat fülét simogatná az ember, szinte dorombol az illat, és itt már illat, nem szag. Egyszer kaptam a Musc Khoublai Khanból egy mintát, sajnos már rég elfogyott, pedig most összehasonlítanám vele, az keltett bennem hasonló érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.