Al-Rehab

Ár:   €3 és €10   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   3 ml és 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   €3 és €10
Kiszerelés:   3 ml és 6 ml

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: citrom, citrusok, Taif rózsa, jázmin, oud, ámbra, szantál

Verona5

2020. május 5.

2020.05.01.
Az olaj verzióját birtoklom, nagyon kevés elég belőle, ezért kevés is fogy. Eredetileg a Vivienne Westwood Boudoir helyettesítésére vettem meg, amikor az még kevéssé volt elérhető itt a KM-en. Abból is főleg a régebbi verzióra hajaz, mondhatni helyettesítő érzetet ad. Természetesen nem ugyanaz, de hiány esetére megteszi ő is, főleg, ha az árát nézem!
Citrusosan kezd, és ugyan elvileg a rózsa a főszereplője, de nagyon érdekes módon nekem ugyanolyan szekfűs, mint a Boudoir.
Emellett, aki kedveli még a Bijan-t, számára is jó választás lehet - benne van a 80'as évek virágbomba érzete.
Érzéki és nőies.
Nagyon kedvelem, örülök, hogy ma a kezembe akadt őkelme, nem is tudtam kihagyni, hogy ne írjak róla! Szeretettel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

2020.05.01.
Érzéki és nőies.

Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.