Alain Delon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve : 1997

Illat család: aromás

Fej : Alma, bergamott, fahéj
Szív : Indiai babér-kéreg,zöld paradicsom, görögdinnye
Alap : Szantálfa, cédrus, Ámbra

CHRIS41

2013. augusztus 6.

Friss felüdülés ám kissé szokatlanul kommersz a többi Delon kínálathoz képest bár ez nem von le értékéből! A Delon termékek erőssége, hogy nem követnek trendeket hanem megállnak a saját lábukon. Ez talán a "legtrendkövetőbb" a Delon palettából. Ettől függetlenül kifogástalanul izléses és megnyerő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Joe38

2013. július 27.

Megint kicsit elfogult leszek!De hát ez van.A "fárosz"(görög) szó világítótornyot jelent.Képes értelemben: világító, irányt mutató, nagy hatású szellem.A Nílus deltájában, az ókori Alexandria közelében volt Pharos szigete, amelyen nagy világítótorony állt.Delon ért a hatáskeltéshez pláne ha a parfümjeiről van szó!Maga az illat nagyon érdekes.Egyszerre fás,fűszeres,gyümölcsös.Szerintem az "aromás" jelző találó.Ha a "Classic és az Iquitos" konkrét férfiillatok, akkor ezt nem ebbe a kategóriába sorolnám,mert szerintem inkább olyan szépfiús(Delon-os) illat.Illetve, egy emberen tudnám még elképzelni, aki inkább férfias ,mint szépfiús mégpedig az Arnold Schwarzenegger alakította Julius-on az "Ikrek" című filmből ,mert valahogy egybevág a Világítótorony-Görögország-Schwarci kép ezzel a parfümmel!Én amikor használtam egy kicsit olyan "relax"-os érzésem volt tőle.......Ami biztos,hogy nagyon egyedi és nem mindenkinek áll jól!Szerintem hozzám se nagyon illett,de ennek ellenére én gyűjtöttem az AD parfümöket és mivel elfogult is vagyok velük, ezért nem adhatok mást csak 5 *-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance