Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cobie, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyszerre hámlaszt, masszíroz, tisztít és ápol.

cobie

2012. december 25.

Csodálatos dolog ez! Kíváncsiságból vettem meg és először nagyon furcsa is volt, de ahogy dörzsölgettem vele a kezem, egyre jobban megtetszett. A maradékot kicsit le kellett öblíteni, de aztán az eredmény valami hihetetlen! Annyira finom puha lett tőle a kezem, hogy csak fogdosom és nézegetem és örvendezek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol