Alepia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szegedi.regina, Módosítva: 2012. március 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

100% növényi eredetű összetétel

Állatokon nem tesztelték, parabéneket, színezékeket, tartósítószereket és állati eredetű anyagokat nem tartalmaz.

200 g

www.alepia.com

Nagydia

2020. október 13.

Nagyon szeretem. Három hónapja használom, még mindig van belőle. Eddig csak tusoláshoz, pár hete már arctisztítás első lépéséhez is ezt a szappant vetem be. Nagyon jól tisztít, de nem szárít. Újravevős :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

devababa

2016. január 1.

Ferjemnek vettem es o markizarolag ezzel furdik, meg hajat is ezzel mos. Szerinte tok jo, az illata es a habja is tetszik neki. Nala az csak egy plussz, hogy natur termekrol van szo. Meg el sem fogyott, de mar szolt, hogy vegyek neki megegyet. Arban nem olcso, ezert csak 4csillag jar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Fincsodrett

2015. augusztus 6.

nagyon jó minőségű, gyengéd termék. ne a hagyományos szappanra gondoljatok, ezzel öröm a zuhanyzás, nem szárítja a bőrt. én arcot és hajat is mostam vele, nem volt semmi gond. nekem az illlata is tetszik, bár akinek az orra ráállt a műillatokra, lehet, hogy nem fog tetszeni. mindenkinek ajánlom, mert nagyon kiadós, én félbe szoktam "fűrészelni" egy késsel, így kézre esőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Samantha

2014. március 3.

Nagyon jó termék. Elég kényes bőröm van, valamitől zsíros lesz és begyullad, vagy éppen száraz és repedezik. Ebben a szappanban megtaláltam mindent, amire vágytam, szép lett a bőröm még az arcomon is. Most fogom megpróbálni vele a hajmosást is.
Eddig arcápolóra nem tudtam 5 adni, de neki igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 3.

Eddig arcápolóra nem tudtam 5 adni, de neki igen!

Corra

2013. március 29.

Nekem nem pont ez a márka van meg, de azt is szeretném feltenni ide, addig is ehhez írom a tapasztalataimat, remélve, hogy jelentős különbség nincs a két termék között. Az enyém 86% olívaolajat, 5 % babérolajat tartalmaz, és a harmadik és egyben utolsó összetevő a víz.

Nem tartom észveszejtően drágának, hiszen nem egészen 1200 Ft-ért 220 g szappant kaptam, ami a gyógy- és általában a nagyon bio, nagyon minőségi szappanok kategóriájában teljesen közepes, átlagos ár.

Bár nagyon szeretem a kencéket, és vannak is nagyon jó krémjeim, samponjaim, hajpakolásiam, stb. kerestem egy olyan Jolly Joker terméket, amivel mindezeket kiválthatom ha utazáskor csak kis nesszeszert tudok magammal vinni (illetve most a kórházba a szüléshez). És igen, ebben megtaláltam.

a legneccesebb teszt a hajmosás volt, hiszen az volt a feltételem, hogy úgy moshassak hajat egy szappannal, hogy utána ne kelljen flakonból ecetes vizzel hajat öblítenem, hiszen ez az egész művelet egyszerűségét azonnal értelmetlenné tette volna. A hajmosás igazi élmény volt ezzel a szappannal (vagyis azzal, amelyik nekem van). Ahabja a legfinomabb samponokéval vetekszik, az illata pesze nem, de ezt vagy el tudja fogadni valaki, hogy ilyen, vagy nem. A leöblítéskor nem éreztem azt a bizonyos csikorgósan tiszta érzést, és végig féltem attól, hogy ragacsos marad az ecetes öblítés elmaradása miatt, de hajszárítás után nagyon kellemesen csalódtam, a rövid hajamnak nagyon jó tartása és tapintása is lett, és ragacsosságnak, csapzottságnak nyoma sincs.

Ezen kívül persze hazsnálom tetőtől talpig is még, és teljesen elégedett vagyok vele, de azt senki ne várja, hogy egy alapos szappanos arcmosás után olyan lesz a bőre, mintha bekrémezte volna, mert nem. Viszont nem húzódik, nem pikkelyesedik, és kb. fél óra után már újra hidratált és puha. Legalábbis az én tapasztalatom szeirnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Alice83

2012. december 20.

Hihetetlenül szárította a bőröm..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Hihetetlenül szárította a bőröm..

rozuska

2012. május 23.

Elvileg csak babérolaj, olívaolaj és víz az összetétele. Három hete vettem, még a fele sem fogyott el, és alig volt 1000 Ft, szóval ár/érték kitűnő. Az illata elsőre furcsa, de a bőrön számomra finommá válik, de így is natúr jellegű. Nagyon jó vele mosakodni! Azt nem tudom miért, de egy picit zöldessé vált a színe mostanra. Ha pici illatra vágyom, majd keresek olyat, de elvileg van ebből illatos is, csak nem tudom, az mennyire természetes?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate