Alexander McQueen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. május 27.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandula, ibolya

Szívjegyek: pézsma, narancsvirág, heliotrop, fehér virágok

Alapjegyek: virginiai cédrus, vetiver, írisz, vanília, pacsuli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mirácska09

2019. október 29.

Vele ugyanúgy vagyok, mint Ralph Lauren Hot-jával. Mennyire szerettem és mégis kiadtam az útját, ilyenkor meg sajnálom .... Pedig a fogászat jut eszembe róla, mindig ezt fújtam, mikor oda jártam. 😄 Finom vaníliás-mandulás illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

mona82

2017. november 13.

Rajtam ez egy abszolúte lila illat,az írisz és az ibolya dominál,finom fás alapokkal megtámogatva.Őszi-téli illatnak tökéletes,kellően virágos,kellően meleg,de nem vattacukros.Finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Sultana

2016. március 31.

Rajtam nem túl tartós. Haloványan érezhető. Valami emlékeztet benne az oly nagyon megkritizált Funeral Home-ra. Érdekes illat, olyan mint Alexander McQueen ruhái. 3 és 4 közé tenném, legyen 4 jóindulattal. Kicsit túl dominánsak a virágos jegyek. Alapjában nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

vanillacaramella.sweet

2015. április 28.

Nekem túl erős, tömény ez az illat. Nem érzem magamhoz illőnek, nem vagyok ennyire vagány. :) Nagyon tartós illat! Fújósomat feltettem eladók közé! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

ursus

2014. január 2.

Nagyon örülök, hogy megvettem Poison Queen-jét :) Bevallom nagyon izgultam, hogy a lila illatjegyek domináljanak rajtam!? Teljes siker! Nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 2.

Barack

2013. augusztus 24.

Tavalyelőtt télen ez volt a kedvencem. Rajtam egyáltalán nem volt férfias, nagyon finom volt az illata. 3 kolléganőm kérte el a nevét a parfümnek, annyira tetszett nekik, és a környezetem is eléggé odavolt érte. A kisfiam szerint mandula illatú voltam tőle, a férjem szerint karamell illata volt. Valóban nagyon tartós parfüm, és a színe, valamint a promóciós képek szerintem tükrözik az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Amanda

2013. március 24.

Nyugodt szívvel ajánlom férfiaknak is. Az üveg színe ne tévesszen meg senkit, ez nem egy lila illat. Markáns jegyei dominálnak főleg( cédrus, vetiver, pacsuli,írisz), rajtam zavaróan maszkulinná válik, a mandula és a vanília gyakorlatilag érezhetetlen a számomra. Nagy reményekkel próbáltam ki, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, környezetem sem tolerálta. Tartósságáról annyit, hogy próba közben véletlenül az asztal márványlapjára is jutott néhány csepp, és letörlés után is hosszú órákig érződött.
Biztos vagyok abban, hogy az én bőröm a hibás, sajnos a pacsuli-vetiver kombó a legrosszabbul érvényesül rajta :( Remélem másnak több szerencséje lesz ezzel a parfümán körökben amúgy népszerű illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.