Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: szabbka, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Hajszőkítőpor, magas fokú világosító hatással

Az Equipment Super Meches hét árnyalatig képes a haj világosítására, kizárólag natúr haj esetében.
A termék nem duzzad, nem csöpög, porzásgátló anyaggal ellá-tott. Állaga az egész szôkítési eljárás alatt végig krémes marad, kék színe pedig közömbösíti a nem kívánatos sárga pigmenteket a hajban.

•  Maximális precizitás, hihetetlenül egységes végeredmény
  •  Maximális rugalmasság a keverésben
  •  Maximális kozmetikai hatás (lágy, fényes haj)
  •  Maximális komfortérzet a szôkítési folyamat alatt.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon sárgít. És töri a hajat. A revlonnak sokkal jobb a szőkítőpora!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Nagyon sárgít. És töri a hajat. A revlonnak sokkal jobb a szőkítőpora!!

Monaline

2017. július 14.

A világosbarna, némi szőkés beütésű hajamat (sötétbarna hajamat világosszőke hajfestékkel világosítottam) nem igazán világosítani, ellenben rókavörös lett. A sötétbarna lenövésem pedig csibesárga, fehéres. Utóbbi nem is lenne gond, hiszen számítottam a sárgaságra, de arra nem hogy a már világosított hajammal nem tud mit kezdeni. Anno a feketére festett hajam a kallos szőkítőporával és 12%-os oxyval (tudom, nem szabad de tizenpáréve nem volt tele a net ezzel, és ott várt a százforintos polcán...) is kb ennyire tudtam leszívni a hajam. Ezt 9%-os oxyval kevertem, kicsit féltem is, hogy a világosított rész túl világos lesz majd. Hát nem jött be. Azért kap 3 csillagot,mert nem törte szét a hajam szerencsére. Féláron jutottam hozzá a fodrászkellékesben, lehet nem véletlen árusítják ki....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Gwen

2017. január 13.

Honnan szedtétek (aki feltöltötte) hogy nem duzzad?? Mert hogy igenis duzzad! Erre b@sztam rá. Túlságosan közel húztam az anyagot a fejbőrömhöz melírnál és bizony feljebb duzzadt, hát szépen meg is folyt :P
Na meg, hogy magas fokú világosító hatás? Ez is honnan jött? :D Hogy 7 árnyalatot világosít natúr hajon. Hát rá van írva, hogy 5 árnyalatot világosít. A magas fokú a 7-8-as, nem az 5-ös! Kicsit félre van magyarázva a termékleírásban. De ha ennek nem dőlünk be, úgy tökéletes eredményre lehet számítani (max 5-ös erősségű csak és mivel duzzad csinnyán kell vele bánni melírnál)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

linda.labik

2014. június 9.

Ezzel varázsolta a fodrászom a hajamat kékesfeketéből barnává... Nem törte agyon, de azért vágni kellett a végéből, persze ez nem meglepő ilyen drasztikus beavatkozásnál, szóval szerintem jó kis cucc ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

kissbarbara1990

2014. június 9.

Hosszú festett fekete hajam van, mivel az évek során megtanultam, hogy a hosszúságán nem szabad változtatnom így maradt a szín variálás :) Eddig mindig fodrásszal csináltattam a színváltást, de viszont se kedvem se időm a fodrásznál ücsörögni. 9%-os oxy-val elkevertem és csak elöl a frufru részre felkentem, majd alufóliával becsomagoltam. 30 perc elteltével csak középbarna volt, rámelegítettem hajszárítóval és még 15 percet vártam. Gyönyörűen kivilágosodott a hajam. Megmostam,megszárítottam és rákentem az új színt. Mindenhol egységes lett, folt seholse. Drágább mint a többi ilyen por, de szerintem mindenképp megéri, mert nem törte szét a hajam és sprőd se lett. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Stearate
Tisztítószerek: Sodium Stearate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.