Alfaparf

Ár:   2870 Ft, 4690 Ft és 5630 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicaaholdrol, Módosítva: 2020. április 7.

Ár:   2870 Ft, 4690 Ft és 5630 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Tápláló szérum olaj, ami a hajnak azonnali ragyogást ad.

• Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, használatával a haj megerősödik, fényt, lágyságot és könnyű fésülhetőséget kap.
  • Anélkül, hogy elnehezíteni a hajat, vékony és rugalmas filmréteget hoz létre azon, így párataszító és kiszáradás elleni hatást kölcsönöz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sindy6

2021. augusztus 17.

20 perce vettem. Nagyon nagyon bánom.... Annyira émelyítő, olcsó férfi kölni illata van, hogy utoljára akkor éreztem ilyen mélyről jövő hányingert, amikor várandós voltam.... nem volt időm alaposan rákeresni. Az összetevője is gyönyörű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Plusskutya

2021. július 27.

A spray megnevezés csalóka, mert ez egy sűrű és nehéz olaj, persze lehet az én asszociációm volt hibás, amikor 'spray' név miatt egy permetet vártam.
Az üvegcséből kinyomva sárgás, erős illatú, méz-szerű folyadékot kapunk, ami a sűrűsége ellenére viszonylag könnyen és gyorsan, nyom nélkül eloszlatható a haj alsó harmadán (szigorúan ott, különben erősen zsírosít).
DE sajnos a kb. 10. kipróbált hajolaj után be kell látnom, hogy az én hajamnak ezek a termékek csupán átmeneti javulást hoznak, felkenés után másnapra ugyanolyan szárazak, szálkásak a hajvégeim, a puha (és hosszú) hajkoronát nem a segítségükkel fogom elérni. Bár azt hozzátenném, az eddig kipróbáltak közül ez a jobbak táborát erősíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

PaNel95

2021. július 5.

Kevés kell belőle, különben összetapasztja a hajat, ugyanis ez egy elég nehéz, tömör olaj. Viszont 1-2 pumpálásnyi is elegendő a hátközépig érő hajamon úgy, hogy a hajhossz alsó harmadára teszek csak belőle. Minden hajmosáskor használom, de még sok-sok hónapig elég lesz.
Engem nem zavar a férfiasan illata, nem sokáig lehet érezni. A hajam pedig szereti. Rendezett, nem száll mindenfelé és fényes, puha lesz.
Nem nehezíti és nem zsírosítja a hajam. De ehhez az kell, hogy tényleg mértékkel kenegessük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Bridge29

2021. június 24.

Nekem nagyon bejön az illata, kissé férfias. Nagyon kevés kell belőle és puha lett tőle a hajam. Hosszú távon még nem tudok róla nyilatkozni. Egy kicsit sokallom az árát. Eddig 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

marryjane

2020. december 31.

Brutál büdös és ragad tőke a hajam 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Brutál büdös és ragad tőke a hajam 😏

magiii

2020. május 16.

A legjobb halolaj amit valaha használtam. Az illata brutálisan jó, sokáig érződik. Nem zsírosítja el a hajat, de nagyon jól ápol, és nagyon sokáig elég mert kevés kell belőle. Abszolút favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

andreazsofia

2020. április 9.

Alfaparf ismert,professzionális,na ezzel nem lövök mellé gondoltam.Nyomtam egy pumpálásnyit éreztem rendesen férfias illata van,na mindegy bánom én ,ha egy csoda lesz....Rendszeresen használtam ,azt vettem észre szanaszét szárította a hajam,seprűvé! Ha már kevés van az üvegében azt kb lehetetlen kipumpálni belőle.Egy ilyen árú,márkájú hajolajtól egy kicsit azért többet várnék.Nem veszem újra!Csak azért kap 2 csillagot,mert elit üvege van 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.