Alfaparf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ReiShiltenphie, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Online
Kategória:   Hajfestékek

Fizikai hajszínező amely aklalmazható natúr és festett hajon egyaránt. Neonfényben világít.

7 színben kapható (Dynamic Orange, Atomic Yellow, Elecric Red, Crazy Blue, Shocking Green,Sexy Magenta, Eccentric Pink)

seloria

2020. február 1.

Nekem nagyon bevált!! ♥
A sexy magenta színt használom már kb. 2 hónapja, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nagyjából fél éve volt utoljára szőkítve a hajam, szóval mindig csak ráfestek az előző kopott színre.
Több hajszínező márkát is próbáltam, de egyik se volt számomra annyira tartós, mint ez.
A Directions plum-ja pl. nekem 1-2 mosás után rettentően kopott, ez a Revolution pedig még 5. mosás után is egész szép. Valószínűleg utána is szép halvány rózsaszín, de én ennyi idő után már újrafestem, mert jobban szeretem, ha élénkebb.
Egyébként én balzsammal szoktam higítani, amit előzőleg megmosott, törölközőszáraz hajra viszek fel,
aztán fél óráig a hajamon hagyok, így nekem ez kb. ilyen színes hajpakolás. :)
Ráadásul ezzel a módszerrel akár 3-4 festésre is elegendő egy tubus, pedig bőven váll alá ér a hajam.
Neonfényben mondjuk nekem nem világított. Ahhoz talán tényleg szőkített hajra kell felvinni és töményen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nekem nagyon bevált!! ♥
aztán fél óráig a hajamon hagyok, így nekem ez kb. ilyen színes hajpakolás. :)

AngyalRoka

2020. január 2.

Nem az igazi.
1-2 hajmosás és se híre, se hamva. A színei viszont nagyon szépek. (Már ameddig tartanak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem az igazi.

Hidratálók: Propylene Glycol