Alfaparf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ReiShiltenphie, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Online
Kategória:   Hajfestékek

Fizikai hajszínező amely aklalmazható natúr és festett hajon egyaránt. Neonfényben világít.

7 színben kapható (Dynamic Orange, Atomic Yellow, Elecric Red, Crazy Blue, Shocking Green,Sexy Magenta, Eccentric Pink)

random

2021. május 19.

Régen a pirosat és a narancssárgát használtam keverve, hogy adjon egy rezes árnyalatot a mosogatólébarna hajamnak, erre nagyon bevált, és egész jól tartotta magát, három hetente színeztem újra, amíg meg nem untam. Nemrég viszont hirtelen ötlettől vezérelve kiszőkítettem a hajam legvégét (kb 5-6 centit), és a sárgával befestettem (egy kis narancssárga átmenettel, mert volt még maradék). Szép élénk lett, és valamelyest mintha táplálta is volna a frissen szőkített hajvégeket, persze közel sem volt ez elég neki, kapott hajvégápolót is. A sárga jól tartja magát, jóformán nem is kell frissíteni, a narancs viszont valamennyivel jobban kopik, azt hetente-kéthetente újra kell(ene) színeznem. És bár egy kicsit drágállom mint hajszínező, így szőke alappal tényleg világít egy kicsit UV fényben (emiatt napfényben csodásan élénk a szín), úgyhogy megéri nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

CsVGabi

2020. november 26.

A kiszőkített hajvégemre kentem 1-2 tubussal a kék színéből. Amíg használtam, addig kevésbé tört a hajam, gondolom, valamennyire hidratálta. Viszont sajnos a heti 2 hajmosásom mellet heti 1x, de inkább minden hajmosás előtt használnom kellett, hogy megmaradjon szépen a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

seloria

2020. február 1.

Nekem nagyon bevált!! ♥
A sexy magenta színt használom már kb. 2 hónapja, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nagyjából fél éve volt utoljára szőkítve a hajam, szóval mindig csak ráfestek az előző kopott színre.
Több hajszínező márkát is próbáltam, de egyik se volt számomra annyira tartós, mint ez.
A Directions plum-ja pl. nekem 1-2 mosás után rettentően kopott, ez a Revolution pedig még 5. mosás után is egész szép. Valószínűleg utána is szép halvány rózsaszín, de én ennyi idő után már újrafestem, mert jobban szeretem, ha élénkebb.
Egyébként én balzsammal szoktam higítani, amit előzőleg megmosott, törölközőszáraz hajra viszek fel,
aztán fél óráig a hajamon hagyok, így nekem ez kb. ilyen színes hajpakolás. :)
Ráadásul ezzel a módszerrel akár 3-4 festésre is elegendő egy tubus, pedig bőven váll alá ér a hajam.
Neonfényben mondjuk nekem nem világított. Ahhoz talán tényleg szőkített hajra kell felvinni és töményen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nekem nagyon bevált!! ♥
aztán fél óráig a hajamon hagyok, így nekem ez kb. ilyen színes hajpakolás. :)

AngyalRoka

2020. január 2.

Nem az igazi.
1-2 hajmosás és se híre, se hamva. A színei viszont nagyon szépek. (Már ameddig tartanak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem az igazi.

Hidratálók: Propylene Glycol