Best of Beauty 2019

Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Mikrokristályos spray, ellenállhatatlan fényt ad a hajnak anélkül, hogy elnehezítené. Vékony védő filmréteget képez a hajon, amely megvédi a nedvességtől.

mugbug

2015. június 18.

Az árát eleinte soknak találtam, végül beruháztam rá. Még a hosszú hajamra sem kell sok, egy-két puffpuff, hajkefével áthúzom párszor és kész. Én határozottan látom a különbséget a kevésbé drága hajfényekkel szemben, akár azt nézzük, hogy a szőke hajon is látszik, milyen szép fénye van, akár azt, hogy egyáltalán nem tapasztja össze a sörényem, és másnap sem nézek ki úgy, mint aki éjszaka oldalszalonnán aludt párna helyett - nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem a régi hajfényeimnél mindig ez volt a legnagyobb baj, akkor is, ha "éppen csak" ráfújtam egy kicsit . Pluszpont, hogy nem tört vagy gyengült tőle a hajam (vagy csak sunyin csinálja, hogy ne vegyem észre), de növesztem a hajam, ezért fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

k.livia9292

2014. december 18.

Gyönyörű fényt ad a száraz hajamnak. Nem nehezül el tőle és az illata sem rossz. Szerintem a többi hajfényesítő sokkal rosszabb mint ez. Tőlem kap 5*-ot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

nikol1118

2014. április 3.

Nem lesz fényesebb a hajam, az illata 1 perc alatt eltűnik, viszont jó drága volt. :-(
Hasonlóan egy előttem szólóhoz én is azért vettem meg mert a hajvégápoló nagyon szuper, gondoltam ez is az..... Hát nem!
Ráadásul nekem hibás lehet a fújója, mert folyat, nem tudom miért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Ráadásul nekem hibás lehet a fújója, mert folyat, nem tudom miért.

Rencsike02

2013. november 27.

A hajolaját és ezt a hajfényt is hosszú évek óta használom.Néha tettem egy kis "kitérőt,de mindíg megbántam,mert még csak hasonló jót sem találtam sehol.Igaz hogy drága,4-5000ft körül van az áruk,de megéri mert iszonyatosan jó termékek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Kingu23

2013. május 26.

Az illata nagyon tetszik, azonban sajnos semmilyen hatását nem tapasztalom. A hajam nem lesz tőle fényesebb, nem is fésülhető könnyebben, igazából nem csinál vele semmit. Sajnálom, mert a hajvégápolója az egyik nagy kedvencem, ezért is vettem meg ezt a hajfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Esther

2013. március 27.

A kedvenc hajfényspraym. Nagyon szép fényt ad, nem zsírosít (persze a hajtövekre nem kell fújni) és még az illata is szuper, bár tudom, hogy sokan idegenkednek tőle és túl férfiasnak találják. Nekem már többször megjegyezték, hogy milyen kellemes illata van a hajamnak. :) Abszolút favorit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

c.ancsa

2012. december 23.

(A hajam történetét olvashatjátok az active hairpower energy ampullánál) Én minden reggel használom! Felkelek, bepermetezem (óvatosan, mert ha sok, zsírosít) és az után fésülködök meg! Így nem tépem, nem töredezik a hajam már fésülésnél sem, mert nagyon szépen ki lehet fésülni! De mivel nekem göndör, száraz a hajam. Akinek nem, vagy zsírosodásra hajlamos ne így használja! Vagy tudja be, hogy ápol, de akkor zsírosodni is fog! :) Ha napközben gubancosnak érzem a hajam, akkor is szoktam fújni egy picit a végére, és átfésülöm. Nagyon kellemes érzetűvé varázsolja a hajamat! És akinek matt, vagy ,,szöszös" a haja, annak pedig fényesebbé, élettelibbé varázsolja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Főleg nyáron alkalmazom, mikor nem szeretném terhelni a hajamat sok formázó termékkel, tökéletesen fényes, sima hatást ad, a kollekció többi darabjával együtt érdemes őket beszerezni.
Árban sokallom, bár sokáig elég, mivel pumpás kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Árban sokallom, bár sokáig elég, mivel pumpás kiszerelésű.

kiskozmi

2012. augusztus 31.

Egyszer kaptam ilyet ajándékba.Nagyon szerettem,nem nehezítette el a hajamat és szép fénye volt tőle.Azóta se találtam ilyen szupi hajfényt.Lehet meg kellene venni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Josie

2012. január 18.

Puha, fényes és illatos lett a hajam tőle. Régebben használtam, de nem volt bajom vele!:) Emlékszem, napi használat mellett is sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Cyclomethicone