Algalys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

A tápláló kézkrém nem csak ápolja, de vissza is állítja bőre természetes nedvességtartalmát és puhaságát. Tökéletes intenzív kezelést nyújt a kiszáradt, érzékeny kezeknek.  A növényi glicerint tartalmazó kézkrém nem hagy zsíros érzést maga után, a benne található vörös alga kivonat amellett, hogy nyugtat és hidratál, antiszeptikus tulajdonsággal is rendelkezik.  Az árnika olaj gyulladáscsökkentő hatása mellett elősegíti a szövetek regenerálódását is. A benne lévő mangó vajnak köszönhetően a bőr természetes védőrétege újjáépül, ellenállóbb, bársonyosabb lesz a kéz.

Kiszerelés: 100 ml

wishes

2012. március 4.

Az illata nekem túl erős, ezért csak estére használom. Általában 2-3 pumpálásnyi mennyiséget szoktam a kezemre tenni, ami kb. fél perc alatt be is szívódik. A kezem szép puha lesz tőle, és a körömágynál sem marad száraz a bőr. Az illata miatt -1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.