Algemarina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Gyorsan zsírosodó és érzékeny fejbőr tisztításához.

darcy

2013. március 27.

Habár elhatároztam, hogy én bizony nem adok 1000 Ft-ot (vagy többet) egy szárazsamponért, a Müllerben végül mégis a kosaramban kötött ki.
Befújás után hófehér réteg ült a hajamon, ami érdekes módon pár perc alatt magától eltűnt (törlés, hajszárítózás vagy kifésülés nélkül). A hatása? Leginkább lapos.
A címkén az szerepel, hogy a haj "dús" lesz tőle. Na az biztosan nem! Nem ragad úgy össze, mint zsíros állapotban, de ugyanúgy lelapul. Az illata eléggé erős, és sokáig lehet érezni.
1 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, de összességében egyáltalán nem vagyok elájulva tőle.

Update: Úgy látszik, hogy hiába ráztam fel alaposan minden használat előtt, a "hajtóanyag" kifogyott belőle. Az flakonban pedig még érezhetően jócskán lötyög a többi összetevőből.
Mivel éppen ma kaptam meg külföldről a korábban használt "etalon" szárazsamponomat, nem nagyon bánkódtam amiatt, hogy a flakon félig üresen repült a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Propylene Glycol