Algologie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hottilia, az összetevőket feltöltötte: Borokabogyó, Módosítva: 2015. június 23.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Borokabogyó

2013. november 24.

Kedves Kati, az algologie.hu-n van fent telefonszám a forgalmazóhoz. Nyugodtan hívd fel őket, nagyon segítőkészek én bár kaptam tőlük segítséget vásárlással kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

kelemen.kati.44

Korcsoport: >54
2013. május 9.

Zalakaroson kaptam kipróbálásra szérumot és nagyon kellemesnek éreztem. Szeretném tudni, hogy Budapesten hol tudom beszerezni. Köszönettel Kelemen Kati

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 9.

hottilia

2011. június 24.

kombinált bőrre használom a szérumot éjszakára jó az állaga nagyon könnyű de bezsírosodik a bőröm ha nappal használom! semleges illat és jó beszívódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract