All About Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szépítő eszközök

Dupla pengés, eldobható női borotva, aloe verával és E-vitaminnal.

tátombák

2017. március 22.

A sor végén a kiárusítós részen volt kidobálva, volt, hogy hatalmasat befürödtem márkásabb darabbal, de a kíváncsiságom erősebb volt. Jóóóóval felülteljesítette az elvárásaimat. Meglepett, hogy ennek billen a feje, kellően éles is, a krémezőcsík 1-2 használat után elkopik, a penge egész sokáig húzza. Arra, hogy magamat megnyugtassam, hogy a hosszúgatyám alatt sem burjánzik a szőr még télen se, arra tökéletes. "Éles bevetésen" komolyabb borotvát használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

lovecreams

2016. október 4.

Átlagosnál jobb borotva, de azért nem tökéletes. Mindenképpen többet ér, mint a márkásabb társai. Ő nem nagyon vág meg, könnyen tisztítható, viszont sokszor letörik a feje és a krémezőcsík is le szokott válni:( Szeretem is használni, összességében 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.