Almay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lívia

2013. november 10.

Anyukámtól kaptam, csak néztem, hogy mi ez a márka, mert egyáltalán nem ismertem előtte. Elkezdtem használni, a pilláim megszerették. Most lassan már a vége felé járok. Nemtudok se annyira jókat se rosszat írni róla. Elhasználtam, egynek jó volt és kész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.