Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: elizabett85, az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. október 15.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív hatóanyagai egymás hatását erősítve és kiegészítve kezelik a problémákat. Ez az értékes hatóanyag-kombináció

• a mosakodás során leoldja az elhalt hámsejteket
  • mélyen kitisztítja a pórusokat
  • eltávolítja a felesleges faggyút
  • kitisztítja a pórusokból a szennyeződéseket, gyulladást okozó baktériumokat
  • segít csökkenteni a gyulladás mértékét
  • kiegyensúlyozza a bőr faggyútermelését
  • feltölti a bőrt ásványi anyagokkal
  • ezáltal segíti a regenerálódást
  • összehúzza a pórusokat

melange5014

2013. november 5.

Egyszer próbálkoztam már teafás szapannal, akkor csunya nagy pattanásaim lettek tőle ami alapbol nálam nem szokott előfordulni. Ennél a szapannál most ismét ez a helyzet amióta 3 hete elkezdtem használni. Áttérek valami másra, pedig tetszik hogy természetes anyagokból tevődik össze:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

elizabett85

2013. október 13.

Én is ajándékba kaptam egy próbát ebből a szappanból és azt kell mondjam, hogy nagyon jó. Reggel és este használva kicsit sok lehet kombinált bőrre, de napi egy használat mellett csodát tesz az arcommal. Reggelente egy gyengébb szappant használok és így nem szárít ki a szenes, de nem is zsírosodok a problémás helyeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Nessy

2013. október 9.

Megvettem a Manna Ében szappanját, utána nem sokkal megjelent a szenes szappan az Aloránál is. Mondanom sem kell...ezt is beszereztem. Jobb mint az Ében! Nem túl erőteljes, de szerethető illata van, a bőröm tökéletesen tiszta és szép lesz tőle, nem irritál nem szárít ki, bár én mindig ápolom valamivel utána a bőröm.
Lassan rá kell jönnöm, hogy bár szeretem a Mannát, mert engem is beszívott a marketing, meg az email áradat(nem tehetek róla, a Reader's Digest promólevelein nőttem fel és vonzódom az ilyesmikhez...bár azért szerencsére kellően intelligens is vagyok ahhoz, hogy átlássam a dolgokat, mégis hagyom magam egy ici-picit szédíteni, mert egyszerűen jól esik...) az Alora minden olyan termékben veri, amit mindkét cégnél lehet kapni(pl. samponszappan, jeges kávés szappan, teafás szappan, arcápoló vajak), úgyhogy én ajánlom nagyon mindenkinek a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

feilixia

2013. október 9.

Épp kaptam belőle egy termékmintát, pár napja tesztelem. Amilyen ijesztő a színe, olyan jó az illata, és ugyanolyan finoman habzik, mint a többi alorás szappan. Pont annyira mattít, amennyire kell, kicsi hidratálót elbír utána az arcom, de nem szárít agyon. Azóta kezdenek lenyugodni a gyulladt részek a bőrömön, szerintem hatékony. Egyelőre elhasználom a kb fél évre elegendő teafás-agyagos szappant, amit most rendeltem, de aztán megfontolom, hogy erre váltsak. :)

Update: Úgy tűnik, inkább maradok a teafás-agyagos csodánál, mert hosszú távon ez a szenes szappan elkezdett szárítani, még bőséges sheavajas hidratálás mellett is. Ettől függetlenül nem pontozom le, mert extrém zsíros és problémás bőrre biztosan csodaszer, csak az enyémre sok egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

További info az összetevőről a KM-blogon >>