Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   120 gr   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zoknimajmocska, Módosítva: 2014. december 16.

Kiszerelés:   120 gr
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aromaterápiás fürdősó Himalája és mediterrán tengeri sóval, minden bőrtípusra. Kellemes illata megnyugtatja elmédet és harmonizálja lelkedet, ásványi anyagai és olajtartalma pedig ápolják bőrödet.

Ezt a fürdősót ajánlják:

• minden bőrtípusra, tisztítja, ápolja az érzékeny, a száraz bőrt,  kiegyensúlyozza a faggyútermelést
  • ha egy kellemesen ellazító, nyugatató, harmonizáló fürdőre vágysz
  • ha kedveled a  keleties édes-virágos illatokat

Kiszerelés: 120 g

Összetevők: Epsom-Só,  Himalája Só,  Mediterrán Tengeri Só,  Szódabikarbóna,  Szőlőmagolaj,  Neroli Virág,  Ilang-Ilang Illóolaj,  Levendula Virágzat,  Hibiszkusz Virágzat,  Körömvirág

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Nagyon kellemes illatú fürdősó. Nagyon jó a hidratáló-ápoló hatása. Használata után nagyon puha lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.

zoknimajmocska

2014. december 4.

Ma próbáltam ki először. A leírás szerint 2 normál méretű fürdőgolyónak megfelelő a mennyisége, de én sokkal kevesebbet tettem a vízbe. Először kíváncsi voltam, hogy milyen. Nagyon kellemes meglepetésként ért, hogy az illatát még ilyen mennyiségben is érezni lehetett. Tényleg ellazít, a bőröm puhábbnak tűnik, bár lehet, hogy még a lelkesedés beszél belőlem. Ha más lesz a véleményem, akkor update-lek. Ára nem vészes, néha jár egy kis kényeztetés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.