Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2013. október 15.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

• kíméletesen, de alaposan tisztít
  • megszünteti a korpásodást, a viszketést
  • hidratálja a hajszálakat
  • méregteleníti a fejbőrt
  • csökkenti a túlzott faggyútermelést, ezáltal a zsírosságot

Összetevők: szappanosított olíva -, pálma-, kókusz-, ricinusolaj, citrom, bergamott illóolaj, fehér agyag, shea vaj, makadámdió olaj

stella06

2013. október 27.

Vegyes a véleményem erről a szappanról. Az eddigiek során szakaszosan használtam, mert nem vagyok túl nagy barátja a szappanos hajmosásnak, sokszor nem sikerül olyanra a végeredmény, mint szeretném.

Viszont: az utóbbi időben sikerült eléggé kiszárítanom a hajamat különböző termékekkel, ezért körülnéztem a fürdőszobaszekrényben, hátha találok valami kímélőbbet. Ennek még megvolt az egyik fele, úgyhogy most próbálkozom vele. Két mosáson vagyok túl (meg korábban már egy fél szappanon), és azt hiszem, most próbálkozom vele a legnagyobb sikerrel. Puha és a mostanában előállt állapotnál kevésbé száraz lesz tőle a hajam, talán kicsit kevésbé is hullik, nem tapad, egész jól néz ki.:) A szaga az ecettől borzasztó (pedig az "utómosáshoz" valót levendulaolajjal illatosítom is), de ezen próbálok s.k. spray-vel segíteni. További hátrány, hogy, bár épp csak vállig ér a hajam, nem túl víztakarékos a szappannal való hajmosás, mivel eléggé macerás megfelelően kimosni mind a terméket, mind a hozzá használt ecetet. Arra is jó figyelni, hogy lehetőleg a homlok bőrére ne kerüljön a habból, mert a korábbi próbálkozásaim során nekem nagyon csúnya mitesszereket okozott.

Összességében a mostani próbálkozásommal meg vagyok elégedve, a továbbra is fennálló hátrányok és a nem túl régi múlt sikertelenségei miatt viszont csak egy hármast adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Nessy

2013. október 9.

Én is nagyon kellemesen csalódtam a Manna Egészséges Tincsek szappan után! Ez sokkal jobb. Citromleves öblítéssel és Alverde barackos citromos balzsammal együtt eddig a legjobb szappan amit hajmosásra próbáltam, pedig volt már egy pár. A fejbőrömet sem irritálja(pikkelysömörös) és a hajam is fényes és dús lesz tőle. Külön plusz pont hogy kétfelé vágták a szappant, azt hiszem ezt minden szappanommal meg kellene tennem, mert sokkal tovább kitartanak így, ha egyszerre csak az egyik fele ázik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

elizabett85

2013. szeptember 26.

Ez a szappan fantasztikus!!! A férjemnek nagyon korpás, zsíros, gyulladt fejbőre volt, amire semmi nem használt. Aztán rendeltem valamit magamnak az alora naturatol és ajándékba kaptam ezt a szappant. Gondoltuk egy próbát megér. Már az első használat után szuper volt a hatás, a korpa nagy része eltűnt, nem voltak gyulladt foltok, egyáltalán nem zsírosodott a haja. Hosszabb távon pedig egyre jobb lett. Nagyon jó, hasonló gondokkal küzdőknek egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate