Best of Beauty 2019

Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. április 6.

Kategória:   Szappanok

Holt tengeri iszapos szappan ekcémás, pszoriazisos, száraz, érzékeny és pattanásos bőrre, aromaterápiás illóolajokkal,  bőrregeneráló homoktövis olajjal, hidratáló kakaóvajjal és shea vajjal. Gyulladt, zsíros bőrre is használható.  Ápoló Holt-tengeri iszappal és sóval. Telis-tele ásványi anyagokkal.

Minden bőrtípusra alkalmazható, finoman tisztító, krémes szappan. Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, segíti a bőr regenerálódását.

• különösen ajánlható ekcémás, pszoriazisos bőr, dermatitisz esetén
  • érzékeny, normál, zsíros és száraz bőrre is használható
  • egészséges bőr esetén is kíméletes bőrtisztításra
  • gyerekek fürdetésére

Krisz93

2014. április 19.

Nagyon szuper szappan! Imádom az illatát egyszerűen, még becsomagolva is úgy illatozott a szobámban, hogy csak na! :)
Nagyon szépen tisztít, a pici szemcsék is jól radíroznak, nem sértik fel a bőrt, és sose vagyok piros utána (mint más ilyen típusú szappanoknál). Mindenkinek ajánlani tudom!!!
Egyetlen hátránya, hogy ha rendelitek. rendeljetek kettőt rögtön, mert nagyon hamar elkapkodják, és utána hetekig nem elérhető :( valahogy nem tudják olyan gyorsan elkészíteni a következő darabokat, és volt, hogy egy hónapot kellett várnom, hogy ismét rendelni tudjak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 15.

Nagyon szeretem az illatát. A radírozó szemcsék pont megfelelőek, krémes, lágy habja van. Nagyon jól hidratál, puha, egyenletes lett a bőröm használata után. Szerintem nagyon jó szappan, ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 15.

ágica

2013. április 18.

Elég furcsa levendulás illata van, de én ezt is kellemesnek találom. Arcmosásra rendeltem a teafás helyett, hátha ez nem szárít. Tényleg kevésbé szárít (nálam minden szárít valamennyire, de ha nem szárítana ekkora mértékben sem, akkor nem tisztítana elég hatékonyan) viszont a radírozó szemcsék elég erősek benne, így én ha nem akarok plusz mechanikai peelingezést (számomra az aha-savas radírok a legjobbak) akkor felhabosítom a kezemen, és így használom. Finom puha lesz tőle a bőr, irritációt nem tapasztaltam. Ja, és borotváláshoz is jó, főleg a radírozó szemcsék miatt. Amúgy a valóságban élénk sárga színe van, örülök hogy a honlapon is olyan kép van már. Egyelőre kap 4 csillagot, mert a hosszútávú hatásra még várnom kell. Később updatelek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Nessy

2013. április 5.

Picit férfias illata van, igazából a barátomnak vettem, így ez jelen esetben jól is jön. Kellemesen radíroz, és tényleg nem szárít. Én a hajamat mostam meg vele, utána a Holt-tengeri sós dr. Organic sampont használtam, és nagyon szép pikkelymentes lett a fejbőröm, a hajam pedig csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Emolliensek: Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate
Illatanyagok: Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.