Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. április 25.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrradírozó, méregtelenítő kávés natúr szappan, bio nádcukorral, csokival, vízhajtó illóolajokkal, narancsbőr kezelésére.

Ajánlható még:

• heti 1-2 alkalommal bőrradírozásra, akkor is, ha nincs narancsbőröd
  • zsíros pattanásos bőrre, akár arcra is
  • csokiimádóknak
  • frissítő tusolásra sportolás után
Összetevők: szappanosított extra szűz olívaolaj, szappanosított kókusz-, pálma-, napraforgó és ricinusolaj, szappanosított kakaóvaj, holland kakaópor, bio nádcukor, örölt arab kávé, 100 %-os bergamott, narancs, menta illóolaj

ágica

2013. április 27.

Update: Mióta 2-3 naponta használom, sokkal puhább a bőröm, ráadásul borotválkozáshoz is jó, illetve a sarkaimat is jó érzés ezzel radírozni, persze ezt néha felturbózom még egy kis cukorral, hogy hatásosabb legyen, de így is szuper. Abszolút újravevős termék, így kap +1 csillagot.
2013. ápr. 18.Pár napja használom, így konkrét "eredményt" még nem tudok felmutatni, bár az a kevéske narancsbőröm nem ettől fog elmúlni valószínűleg. Az illatát szeretem, kellemes mentás, vizesen a kávét is érezni:) A radírozó hatás nagyon jó, ugyanakkor nem szárít ez a szappan, egyszer arcot is mostam vele, akkor se történt baj. Szeretem, de csodaszernek nem titulálnám, de a feladatát elvégzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

bettina.tarin

2013. április 2.

Szerintem is jó az illata,olyan mentás,frissítő,nekem tetszik,kellemesen radíroz,de sajnos tényleg nem marad meg az illata a bőrön,amit már más kézi készítésű szappannál is észrevettem,ha valaki tud olyanról,aminek az illata is a bőrön marad és természetes eredetű szappan,arra nagyon kíváncsi lennék,már régóta keresek ilyet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Nessy

2013. március 19.

Imádom a mentás étcsokit, és a kávés étcsokit is. Ez a szappan ezeket az apró szenvedélyeimet egyesíti, mert ugye a szappanokat is imádom, pláne aminek ilyen szép, de egyszerű csomagolása van, és még natúr is..:-D Kellemes, jól habzik, finoman dörzsöl, nagyon egyenletes a kávészemcsék eloszlása. Nem is szárít, egy picit sem, bár nekem probléma mentes a bőr a testemen. Jó érzés volt kiszállni a zuhany alól picit szinte olajos, puha bőrrel. Sajnos az illata nem marad meg, emiatt adok 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.