Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kímélő, bőrradírozó ápoló szappan zabpehellyel, mézzel, fűszeres narancs, szegfűszeg, fahéj illatokkal. Száraz, érzékeny, ekcémás bőr kíméletes tisztítására.

Összetevők: Szappanosított Extra Szűz Olívaolaj, Szappanosított Kókuszolaj, Szappanosított Ricinusolaj, Szappanosított  Pálmaolaj, Szappanosított Napraforgóolaj, Organikus Bio Kókuszolaj, Narancs Illóolaj, Szegfűszeg Illóolaj, Fahéj Főzet, Szárított Zabpehely, Méz

repülő mókus

2014. február 26.

Nem az igazi. Sokat vártam ettől a szappantól és vannak is jó tulajdonságai, ugyanis jól habzik, nem szárít és lassan fogy, viszont az illata fényévekre van a mézes puszedlitől a benne található zabpehely göbök meg elég kellemetlenek radírozáshoz. Így jó indulattal is csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Finom illatú szappan, habzik is. Nem szárít és nem fogy túl gyorsan. Valami mégis hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

encimokus

2013. április 17.

Finom karácsony illata van, forraltboros szerintem. Remek termék, ez az első Alora natura szappanom. Nem szárít, ugyanakkor nem is hidratál, de nem is az egy szappan funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

bettina.tarin

2013. április 2.

Hát,szerintem nem szárítja a bőrt,bár az én bőröm nem száraz és nem is vízhiányos,de semmi rosszat nem tett vele,viszont nem is mézes puszedlis az illata,inkább csak simán szegfűszeges,és kicsit radíroz a zabpehely miatt,de nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.