Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Szappanok

Méregtelenítő, bőrmegújító ápoló, kíméletesen tisztító  natúr szappan minden bőrtípusra rózsaszín agyaggal, geránium és levendula illattal.  Még gazdagabbá tettük vadrózsa olajjal. Kiegyensúlyozza a bőr faggyútermelését, mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítva a szennyeződéseket. Arcmosásra, bőrradírozásra is.

•  száraz, érzékeny bőrre
  •  arclemosásra
  •  bőrradírozásra
  •  érett, száraz bőrre
  •  zsíros, pattanásos és  kevert bőrre
  •  kíméletes bőrtisztításra
Összetevők: szappanosított extra szűz olívaolaj, szappanosított kókusz-, pálma és ricinusolaj, organikus ghánai shea vaj, bio kakaóvaj, rózsaszín agyag, vadrózsa olaj, levendula illóolaj,  geránium illóolaj, szárított hibiszkusz virágzat, őrölt csikebogyó

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 26.

Isteni illatú ez a szappan, még a fürdőszobában is érezni az illatát. A hatása is nagyon jó. Szépen tisztítja a bőrt, de egyben hidratálja, ápolja is. Én csak arcra használom, így hónapokig elég lesz. Összehasonlítva a Manna Tündérkert szappanjával szerintem az Alora Rózsakert szappanja jobb, az illata is jobb és nincs benne nagyobb darab a hibiszkusz virágból, így nem karcol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 26.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Szeretem, arcra és kézre használom csak, nagyon sokáig tart 1-1 Alora Natura szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Nessy

2013. március 27.

Na, már nekem is megérkezett, és azt tudom róla elmondani, hogy a tusfürdőt kiválóan helyettesíti. Alkalmanként arcmosásra is jó, nem okoz problémát, de nekem ilyen téren a Teafás a nyerő. Az illata muskátlis, rózsás, picit citrusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

magnolia07

2013. február 26.

Nagyon szeretem ezt a szappant, már több darabot elhasználtam belőle. Kiváló a minősége, nem szárít egyáltalán. Összehasonlítva a Mannaszappan Tündérkert szappanjával, ez klasszisokkal jobb. Árban nincs nagy különbség a kettő között, viszont minőségben nagyon is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate