Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. december 31.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyulladáscsökkentő balzsam pattanásos, zsíros bőrre shea vaj, jojoba olaj, teafa és bergamott olaj aromaterápiás hatóanyagaival, tisztító zöld agyaggal. A shea vaj gazdag bőrtápláló vitaminokban - A, E és F -, ásványi anyagokban,  gyulladáscsökkentő és regeneráló összetevőkben.

• Mangóvajjal és jojoba olajjal a hidratálásért.
  • Zöld agyaggal, amelyik a legerősebb szívóhatású agyag, a zsíros bőr kezelésére jól használható, egy kicsit mattít is.
  • Aromaterápiás illóolajokkal, amelyek gyulladáscsökkentő, hámosító, fertőtlenítő hatással rendelkeznek: ezek a levendula, a teafa és a bergamott olajok.

A balzsam jellegzetes, kicsit fertőtlenítős illata édeskés,  dióra emlékeztető, mely pár nap alatt gyorsan megszokható, egyébként 20 perc után elillan.

viragka

2017. december 30.

Nagy örömmel konstatáltam, hogy végre egy nekem való krém, erre az alora natura honlapja megszűnt:( nem tudja valaki, hogy be lehet-e még szerezni ezt a krémet valahonnan?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Zsokaa

2015. december 2.

Mindegy milyen vékony rétegben kentem, soha nem szívta be a bőröm teljesen. Se jobb, se rosszabb nem lett a bőröm állapota a használata után. Talán egységesebb tőle az arcom színe. De sokkal szívesebben kenek ilyen krémeket magamra, mint drogériásakat... Újra nem venném, de kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

zoknimajmocska

2015. március 14.

Nemrég használom, de imádom! Régebben sima shea vajra esküdtem, de rájöttem, hogy nagyon nehezen szívja be a bőröm. Alapból szeretem és megbízom az Alora termékekben, ezért rendeltem ilyen balzsamot. Nagyon jól hidratál, pattanások sem annyira tolakodóak mint régebben, kíváncsian várom hosszútávú hatását. Eddig nagyon OK! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

angelcare

2014. július 30.

Zsíros,pattanásos bőrre csodaszer.Nekem mondjuk már kevés a pattanásom de ha időnként előbújik 1-2 azokkal szépen elbánik. Nagyon rossz az illata és talán kicsit nehezebben szívódik be mint a marokkói vagy a homoktövis,de a hatása kárpótol.Egyre inkább átpártolok a mannától az alora-hoz. Ugyanolyan jók a termékeik,ugyanolyan gyorsan kiszállítják,ajándékot is küldenek viszont abszolút nem agresszív az üzletpoiltikájuk mint a mannásoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Krisz93

2014. április 19.

Nagyon jó kis krém, kellemes illatú, hamar beszívódik, szépen hidratálja a bőrömet, és tényleg eltűnt minden pattanásom. (mondjuk szappant is használok mellette, az is rásegít) A tégelyben elég sok van, így hosszú időre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

elizabett85

2013. november 21.

Kb. 2 hete használom ezt a balzsamot esténként és azóta egy pattanásom sem volt, pedig mikor elkezdtem használni akkor volt néhány. Azóta gyönyörű, tiszta, zsírmentes a bőröm. Nagyon jó!!! És ami nem utolsó szempont, kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Aki viszont nem szereti, ha egy krém zsíros érzetet hagy sokáig a bőrön, annak nem ajánlom.
Up.: Továbbra is szuper, kitapasztaltam, hogy mennyi vízzel kell eloszlatni, így viszonylag hamar beszívja a bőröm. Ilyen szép még sose volt az arcom, bár még használok mellé egy házi készítésű tonikot, aloras szappant (zöld frissesség azt hiszem ), nappalra pedig ghit, heti egyszer aloras pakolást. Amióta ezeket kitapasztaltam, azóta a hormonális pattijaim se jönnek elő. Imádom! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Menstruáció előtti pár nap alatt volt mindig kb. 2 pattanásom, mióta ezt felkenem ebben az időszakban, nem volt (tehát havi 3-5 napon át használom csak ezt a krémet). Azt azért hozzáteszem, hogy zsíros az arcom, de tiniként sem volt ezen kívül problémám pattanásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

k001

2013. június 27.

Pattanások ellen kezdtem el használni ezt a krémet és az Alora teafás szappanját néhány héttel ezelőtt. Reggel és este mosom meg az arcom a szappannal, utána még a vizes arcomra kenek egy keveset ebből a balzsamból. Az esti arcmosásnál arckefét is használok. Azóta még nem volt egyetlen pattanásom se, a meglévő mitteszerek is mintha kezdenének eltűnni, az arcom, mint a babapopsi, és egyre fehérebb és "makulátlanabb", csillagos ötös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Nessy

2013. május 7.

Update:
Megadom az 5. csillagot, mert mióta használom, sokkal kevésbé pikkelyesedik a bőröm, és a pórusaim is kevésbé látszanak. Pattanás nagyon ritkán jön elő, akkor is pici. A gyógyszertári krémeket már csak alkalomszerűen(hetente) használom, és a bőröm ugyanúgy jól néz ki.:)

Nekem elég fura bőröm van, zsírosodásra hajlamos, de pikkelysömörös is bizonyos helyeken. A következőképp használom, kb. egy hete:
Teafa szappannal arcot mosok, Avène termálvíz spray-t fújok rá, 5 %-os Akneroxidot kenek fel, majd kb. fél óra elteltével újabb fújás a vízből és egy kis borsónyi balzsam. Minden második nap használok Avène Diacnèalt is. Így nagyon jól szuperál, kiegyenlít, de nem zsírosít túl. Kell némi idő, hogy beszívódjon, utána már nem ragacsos. Nem okoz pattanásokat, szépen nyugtatja a bőrt és fertőtlenít a teafa miatt. Gyógyszertári krémek nélkül nem tudom milyen lenne, de így is erősen hidratál, ami hámlasztó használata mellett nagyon hasznos. Nekem az illata is kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Update:

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>