Alora Natura

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2014. július 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyulladt, vöröslő pattanások, aknék csúfítják bőrödet? Kifejezetten a pattanások helyi kezelésére fejlesztettük ki a gyulladáscsökkentő  és fertőtlenítő krémet orbáncfű olajjal és cink oxiddal.

A krémet, amely paszta állagú, elsősorban éjszakai krémként, illetve a pattanások helyi kezelésére, "pöttyözve" ajánljuk. Orbáncfűolaj tartalma miatt fényérzékenyíthet, ezért használata után 12 óráig a napozás, szoláriumozás kerülendő.

Kiszerelés: 10 ml

angelcare

2015. november 20.

A bőrápolási rutinomnak köszönhetően (örök hála krémmánia :) ) már csak 1-1 kósza pattanás jön ki rajtam néhanapján.Olyankor ez a csodafegyverem.1-2 nap és nyoma sincs a pattanásnak és nyomot sem hagy a bőrömön.Most akartam újra rendelni de nem érem el a honlapjukat....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

zoknimajmocska

2015. március 20.

Először nagyon megijedtem, amikor megláttam, mert olyan kis pici :) Na, de annál jobb! Nekem teljesíti, amit ígér. Vagyis este lefekvés előtt pöttyözve bekenem a problémás részeket és reggelre bizony összehúzódnak. Szuper! Nagyon szeretem az Alora Naturát <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol